Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák valóban megérzik a...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

A babák valóban megérzik a szüleik feszültségeit, aggodalmát? Továbbmegyek. Rájuk is átragad?

Figyelt kérdés
Picibabám ma 1 hónapos, születése óta kórházban van.4 naposan átesett egy komoly operáción, azóta rengetegszer javult majd romlott az állapota.Váratlanul mára megint visszaesett, pedig elötte már egész jól volt.A legnagyobb gépi lélegeztetön van, ismét altatják, amitöl én mára teljesen megzuhantam.Bemenjek hozzá (sírdogálni), hogy azért érezze ott vagyok vele, vagy inkább ne?
2013. ápr. 4. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ÉN is nagyon örülök,hogy jobban van.Szurkolunk,hogy még jobban legyen,és tényleg hazatudd vinni.Sok kitartást,és a reményt ne add fel soha!Azért majd írj fejleményeket:)

Gondolatban veled vagyok:)

2013. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok....Lassan 3. hónapja nyomja Leventém a PIC-osztályon az ágyat,de már egy ideje NEM az életéért küzdenek!! :) Azóta volt már 2 másik operáció (nyombélszükületek miatt), az etetés felépítésén van a sor.Mert enni még nem tud.De majd idövel!! Köszi mindenkinek a drukkot!! :)
2013. máj. 26. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!