Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák valóban megérzik a...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

A babák valóban megérzik a szüleik feszültségeit, aggodalmát? Továbbmegyek. Rájuk is átragad?

Figyelt kérdés
Picibabám ma 1 hónapos, születése óta kórházban van.4 naposan átesett egy komoly operáción, azóta rengetegszer javult majd romlott az állapota.Váratlanul mára megint visszaesett, pedig elötte már egész jól volt.A legnagyobb gépi lélegeztetön van, ismét altatják, amitöl én mára teljesen megzuhantam.Bemenjek hozzá (sírdogálni), hogy azért érezze ott vagyok vele, vagy inkább ne?
2013. ápr. 4. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha az én gyerekem ilyen beteg lenne,nemhogy nem mennék be hozzá,hanem minden egyes pillanatban fognám a kezét,ott lennék vele,nem aludnék egy percet sem!Ne ide írogass,hanem menj a gyerekedhez a kórházba!Jobbulást a kicsikének!Sajnálom!
2013. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A legjobbat akarom neki!!!! Az eröm fogytán, már nem tudok annyit mosolyogni, vidáman énekelni neki.Ha ártok azzal,hogy odamegyek kikészült idegekkel...
2013. ápr. 4. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény.Nagyon sajnállak benneteket,azért ne add fel a reményt.

Igazából ilyen helyzetben mi a jó tanács,de én azt hiszem bemennék hozzá,hogy érezze mellette vagyok.

Remélem jobban lesz,szurkolok nektek.

2013. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves első.Ne haragudj,de szerintem a kérdezőnek támogatásra,és nem letolásra van szüksége!

Menj be hozzá,és ha szomorúan is de próbáld magad tartani.

Minden jót.

2013. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megérzi, hogy nagyon aggódsz, de ebben az esetben sokkal fontosabb az, hogy minden pillanatban mellette legyél, hogy érezze, hogy nem hagyod egyedül!
2013. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat.... Minden óra félkor van kapunyitás.Sajnos már fél 1-re nem, de fél 2re beérek!!!! ROHANOK!!!!!!
2013. ápr. 4. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj be hozzá! Igaz érzi rajtad az aggodalmat, de ezt ő lehet, hogy nem úgy éli meg mint Te! Neki mindennél fontosabb, hogy ott vagy vele és támogatod! Érzi a szeretetedet, és ez nagyon sokat jelent neki! Szívből kívánok neki jobbulást és jó egészséget!
2013. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rád van a legnagyobb szüksége.Ott KELL lenned vele.Nagyon sajnálom ami veletek történt.Minden jot nektek,és biztos rendben lesz minden!
2013. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam bent nála...., mára jobban van!!! :) Talán már nem jön közbe semmi és szép lassan,1-2-3 hónap múlva hazamegyünk. :)
2013. ápr. 5. 09:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Szurkolunk Neki, hogy minél előbb meggyógyuljon!! Neked meg kitartást kívánok! :) Puszi
2013. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!