Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek? Visszamennétek?

Ti mit tennétek? Visszamennétek?

Figyelt kérdés
MOst múlt 1 éves a fiam, lányom 3,5 éves. Nem mondom hogy KÖTELEZŐEN rá lennénk szorulva, de nagyot lendítene az anyagi helyzetünkön ha visszamennék dolgozni. A baj az, hogy hivatalosan be sem jelent, de 16 órát kell egy nap lehúzni.Igaz nem minden nap, hanem 2naponta. De nagyon örlődök mert nem szeretném ha a fiamat másra kéne bízni, mama tud segíteni vigyáz rá szívesen, de őnála meg megy ezerrel a kényesztetés és félek tőle hgoy nagyon el lenne kapatva. arról nem is beszélve hogy a fiam és az én szívem is kettétörne. Annyira nem szeretném, de a pénz meg jól jönne. :( Szerintetek mennyire viselné meg őt ez? vagy igenis egy anyának a gyerek 3 éves koráig otthon van a helye?
2013. ápr. 5. 09:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, csak külföldön simán meg lehet élni apa fizetéséből. és azért sokan otthon is maradnak egy ideig, ha nem is 3 évig... de ebbe ne menjünk bele..

itthon meg a 3. gyeses év a 25 ezer forinttal inkább jelképes, mint megélhetőség...

2013. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már csak azért sem mennék vissza - hacsak nem nagyon kell a pénz -, mert én emlékszem, hogy kiskoromban mikor anyukám még nem ért haza este vagy késő délután, nekem rettentően hiányzott. Pedig én akkor már nagyobb voltam (3-4 éves, de én is jártam bölcsibe is), pedig rengetegen voltak körülöttem, mert egy helyen lakott az egész család, nagyszülők, apukám testvére, annak gyereke, stb. Mégis máig emlékszem, hogy mennyire hiányzott, és vártam, hogy mikor ér már haza.
2013. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igazából meggyőztem magam, hogy most ezt a "lehetőséget" kihagyom. Igazából nem vagyunk rászorulva, építkezünk és max hamarabb lett volna kész a házunk, de nem tudnám a babámat másra bízni. Ma kitalálta a párom hogy tartsunk egy gyerekmentes napot, hát még csak 1,5órája nincsenek itthon de már megőrülök hogy mikor jönnek haza. párom 4ig dolgozik :) Szóval remélem csak az oviban kell elbúcsúznunk majd a folyton együttlevéstől :D :D
2013. ápr. 6. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!