Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkeresztelik úgy a lányunkat...

Megkeresztelik úgy a lányunkat, ha apukája nincs megkeresztelve de én igen, és én szeretném vallásos nevelésben részesíteni? Férjem támogat, de keresztelkedni nem akar.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 14:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Azért az meglepő, hogy valakit még megdöbbent,hogy igenis van, amit egy papnál el lehet pénzzel intézni!

Barátnőméknél a pap nem akarta engedi a katolikus esküvőt, mert a barátnőm nincs megkeresztelve, a srácnak és a családjának viszont fontos volt!

Bementek a plébániára, megkérdezték,hogy tudnak-e segíteni valamiben a templomon. A pap meg mondta,hogy hát felújítást lesz nemsokára. A barátnőm leendő anyósa elővett egy 20 ezrest és odaadta a papnak, aki zsebrevágta.

2013. ápr. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kedves 20-as!Akkor pedig áruld már el miért feltételezték hogy hazudok?Valami mégiscsak meglepte a válaszolókat!Mivel számlát nem kaptunk az összegről,az egyház részéről,borítékban átadtuk az előre megbeszélt összeget,és ennyi.Végül is tényleg nem lefizettük,hanem ha jobban tetszik kifizettük.Kinek hogy hangzik jobban.Az orvosoknak adott "hálapénz" ugyanez,amit gondolom az anyák 90%-a odaad az orvosnak szülésznőnek a szülésnél.Kivéve ha az orvos "szerelemből" megy el szülést levezetni a szabadnapján a hajnali órákban.Vagy az volt a meglepő hogy a keresztapa nincs megkeresztelkedve?Nos a pap ezt nem is kérdezte,semmilyen keresztlevelet nem kért,még örült hogy egy újabb báránykája lett az egyháznak ahogy ő fogalmazott.Úgyhogy mielőtt még bárki is kamuzással vádol,nem árt kinyitni a szemüket,a világ nem olyan amilyennek elképzelik,biztos vagyok benne,van az az összeg minden pap számára akik ezt megteszik.
2013. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!