Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ösztönözhetném az...

Hogyan ösztönözhetném az átfordulásra 5 és fél hónapos babámat? (Eddig nem mutatott rá semmi hajlandóságot. )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
ne haragudj, de nem kéne ilyen idegesen reagálnod, senki rosszat nem akart. A legegyszerubb praktiákat soroltuk fel, joszándékbol, messze nem dicsekvésbol. ha esetleg leírtad volna korábban, hogy már ugyanezt probáltad, akkor megkíméltél volna mindenkit az érdemtelen válaszírástol. Szerintem itt senki nem dicsekedett!
2013. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze elhiszem, hogy aggódsz! Mindenesetre, ha egyáltalán nem mutat hajlandóságot, tehát nem nagyon mocorog oldalra sem én elvinném Dévény tornára. Mert ott felmérik, hogy kötöttek-e az izmai vagy sem. Lehet, hogy azt mondják, hogy minden ok csak várni kell.


De ne aggódj, egyszer így is úgyis megfordul meg jár mászik stb! Maximum gyógytorna segítségével.

2013. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nagyon el vagyok keseredve, úgy látom, semmi sem használ. Most már viszem kezelésre a babát, csak még nem tudom hová kellene? Attól félek, hogy mindenről lecsúsztunk, már túl idős hozzájuk.


Azt nem értem, hogy mivel 1 hónappal korábban született, miért nem figyelt a mozgásfejlődésére a gyerekorvos és a védőnő jobban??? Ők mégis képzettebbek kellenek, hogy legyenek, mint egy (elfogult) anyuka!!! De fél éven át meg se nézte egyikük se, hogy hogyan mozog. A védőnő jön havonta, de csak ránéz az alvó babára, aztán annyi...

2013. ápr. 16. 08:21
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ez nem egy visszafordíthatatlan dolog. A sógornőm se tudta az első babánál így később vitték Dévény tornára. De semmi baja, eleven mozgékony kislány! Fejleszthető a dolog. A gyógytornász fellazítja az izmokat és tornáztatja a babát. Semmi gond nem lesz ne aggódj.

Nézz utána, hogy a városodban van-e ilyen, aki foglalkozik ezzel vagy kérdezd meg a gyerekorvost védőnőt.


De az is lehet, hogy egyik napról a másikra beindul a babád. Ne aggódj!! :)

2013. ápr. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Történt valami haladás? Jártok tornára? Átfordult a baba? Drukkolok!
2013. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves Érdeklődő!


Köszönöm a drukkolást! Dévény kezelésre járunk. Ettől mozgékonyabb, látszólag érdeklődőbb lett a baba, de még mindig nem fordult át. (Már 6 és fél hónapos.)

2013. máj. 15. 13:25
 17/17 anonim ***** válasza:
Esetleg pluszban babaúszás? Mióta mi járunk azóta a bébink sokkal mozgékonyabb, jobban próbálkozik a fordulással stb.
2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!