Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezettétek be a tejet...

Hogyan vezettétek be a tejet az 1éveseteknek?

Figyelt kérdés
Higítottátok először vízzel vagy csak simán neki adtátok? És mennyit adtatok neki először, mennyire fokozatosan vezettétek be? És az ugyanúgy elég neki vacsorára mint a tápszer vagy az már nem telíti el annyira?

2013. ápr. 16. 10:17
 1/1 sumergo ***** válasza:
Én reggelire vezettem neki be a tejet, mert már elég keveset szopott, és a babatejeket meg tápszereket egyáltalán nem fogadta el. A tejet is csak úgy, ha kakaónak megcsinálom. Először fél decit adtam neki egy hétig. Mivel semmi gondot nem okozott utána már 2 és fél decit csináltam az itatópoharába, és abból annyit ivott, amennyi jól esett neki. Amúgy vacsira szerintem ez nem elég. Oda valami tartalmasabb kell. A lányom olyan 8-9 hónapos korától már vacsorázott, akkor még főzeléket, egy éves kora után meg mikor mit: főzelék, pulykamellsonka zsemlével, virsli, tejbegríz és egyebek.
2013. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!