Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mivel szokták/lehet...

Anyukák! Mivel szokták/lehet bekenni a gyermek kezét és talpát ha lenyomatot szeretnénk venni róla?

Figyelt kérdés

Ami könnyen lemosható és nem árt a bőrének sem?

Valami ötlet?Esetleg ahogy Ti csináltátok?!


2013. ápr. 22. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
temperával szoktunk festeni. nekem az írószeres mondta hogy tud adni drága festéket is, de nézzük meg, a temperára vagy bármely más terméken is ott a jelzés hogy egészségre ártalmatlan. mi azzal festünk kezet, ujjat, falevelet :)
2013. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én is temperát használtam, a hobby boltban vettem, de megkérdeztem az eladót, vagyis elmondtam mire kell.

2 emberes munka amúgy :) és utána lemosni sem volt egyszerű feladat. Én ezrét nem mertem kézlenyomatot csinálni még, mert a lábát csak nem csócsálja annyira, mint a kezét, ami folyton a szájába van.

2013. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja hobbiboltban 5-10000 ezrekért

Kinek van arra manapság pénze!!

Első gyerkőcünknél vettünk még telt rá ,most a lánykánknál só lisztből csináltunk,majd igen ahogy irta már valaki temperával kifestettük!!

2013. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. ápr. 26. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!