Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája végigalussza...

Akinek a babája végigalussza az éjszakát, ti nem keltek fel takargatni?

Figyelt kérdés

Kisfiam most, másfél évesen aludt először egyhuzamban 7 órát éjjel (abban nem reménykedek, hogy ez most már így is marad), de én akkor is sokszor felkeltem betakarni.

Este nálunk nagyon meleg van, ezért csak egy rövid ujjú bodyban alszik, és éjjel mikor kissé hűl a levegő (bár még hajnalban sincs 24-25 foknál hűvösebb), akkor többször felkelek és betakarom (hálózsák kilőve, azt nem viseli el, még a takarót is csak akkor tudom rátenni ha már elaludt).

Ha nektek végigalussza az éjszakát ti is tudtok végig aludni, vagy ti is takargattok?


2013. ápr. 30. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én mindig felkeltem, megnézni hogy be van-e takarva. Addig nem voltam nyugodt. :)
2013. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele :)
2013. ápr. 30. 15:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem alusszá át az éjszakát, mégis sikerült megfáznia, amikor pár hete kikúszott a takaró alól. Azóta hálózsákban aludt, pedig fűtési szezonban is 24 fok volt a lakásban. Persze most nincs hálózsák, csak egy vékony kis pizsi a body felett és egy nagyon vékony kispléd az érzés miatt, de többször megnézem nem fázik-e.
2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!