Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós vagy anyukátok látja...

Anyós vagy anyukátok látja gyakrabban a babát?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran?Miért alakult így?
2013. máj. 3. 20:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy ne vedd támadásnak,csak szimplán kérdeztem.Nekem elég,hogy ennyit látják,mert nem rólam van szó,de nekünk pl. 10 percre laknak anyósék,és látják,úgy hetente 3-szor minimum,de van,hogy 4-szer.Szóval nekem a hétvége kevésnek tűnik,de ez én vagyok,és tudom,hogy alapvetően nem reális,hogy ennyit látják.
2013. máj. 3. 20:50
 12/28 anonim ***** válasza:

Anyum heti 4x 5x. Anyósom jó esetben havi 1x.

Hogy miért?? Mert sem én sem a párom nem kiváncsi rá.

2013. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Anyósom 2x látta, nem tartjuk a kapcsolatot. Anyám havonta 1x, jó esetben 2x, pedig egy városban lakunk, nem dolgozik, egyszerűen nem jön. Megszoktam, ő ilyen, a fiam már a 7. unokája,(4-en vagyunk tesók) szerintem már nincs türelme úgy a gyerekekhez.

8 hónapos a fiam

2013. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Anyósomék gyalog 10percre laknak. Akkor látják ha eljönnek,kb.hetente 1x. minket még nem hivtak, hogy menjünk el hozzájuk. De nem is bánom, még ez a hetente 1 is sok belőle.

Anyumék kb. hetente 1x, ők autóval félórára laknak tőlünk.

2013. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
11 hónapos lesz a fiam, anyuhoz minden hétvégén megyünk, 20 km-re lakik, van, hogy hétköznap is elugrik hozzánk. Anyósom 3 hetesen látta utoljára a fiunkat, finoman szólva nem túl harmonikus a kapcsolat a férjem szüleivel.
2013. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Anyám sose fogta a kezébe, sose látta élőben.800 km választ el tőle. Majd idény nyáron ha lehetséges. Anyós kb hetente.itt lakik 6 utcára.
2013. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Kerria ***** válasza:

Anyukám hetente jön látogatni/vagy mi megyünk. 40 km-nyire lakik tőlünk, de mindig jön vagy vonattal vagy busszal, megoldja. Azt mondja ez élteti, hogy láthatja...


Anyósomék bár valóban messze laknak,nekik kocsijuk is lenne, de nagyon ritkán jönnek hozzánk. Sógornőmnél előbb született meg a két fiú unoka, ezért őket tekinti elsőnek. Hiába nálunk kislány van, szinte nem is foglalkozik vele. Ha eljönnek akkor is velünk akar beszélgetni, meg lenni, de a gyerekről nem is kérdezget... Férjemet bántja is a dolog, de tenni nem tudunk ellene

2013. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Agika0219 ***** válasza:

anyukámék:hetente 2-szer max 3-szor.(10 km-re laknak)

anyosék:heti 4 minimum(2 utcányira laknak)..heti 1 napot a nagyobbik mindigegyedül van mindegyik mamánál..2.5 éves. a kisebbik 11 hónapos..ő csak velünk jár mindenhova:)

2013. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

anyós hétköznap, majd' minden nap. anyukámék pedig hétvégente. egy városban lakunk, tömegközlekedéssel mindketten kb 1 órás távolságra laknak tőlünk. viszont anyósom nyugdíjas, míg édesanyám dolgozik. nálunk működik ez a "beosztás", mindenkinek megfelel :)

ja és általában mi megyünk a babával, mert mindketten kertvárosi részen laknak, míg mi bent a belvárosban.

2013. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Anyukám. Kb 2 naponta jön, vagy viszi a bébinket. Anyós messze lakik, még a baba születése előtt is csak ünnepekkor találkoztunk. A most 8 hónapos unokáját eddig 2x látta.
2013. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!