Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós vagy anyukátok látja...

Anyós vagy anyukátok látja gyakrabban a babát?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran?Miért alakult így?
2013. máj. 3. 20:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Sajnos anyósom egyházban lakunk :( anyukám jön amilyen gyakran csak tud apukám ő ritkábban csak ha elmegyünk hozzájuk :)
2013. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Anyósomék egy utcányira laknak, nyugdíjasok, így szinte minden nap látják. Anyukám dolgozik, kocsival negyed órányira lakik tőlünk, minden héten látja, havonta egyszer "víkendezünk" is nála, nekem ez a feltöltődés. Ilyenkor kipihenem magam rendesen, Apa meg horgásztúrára mehet!:-) Később szeretném egyedül is itt hagyni Anyunál a lánykánkat, mert én is nagy horgász vagyok!:-) ( most még szopizik, így egyenlőre csak álmodozom róla).

6,5 hós lányka Anyuja

2013. máj. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
anyukám hetente jön körülbelül,anyós hetente többször is jön,de ő a szomszéd utcában lakik, így gyakran hívom pl. ha boltba kell szaladnom és alszik a gyerek. Anya 30 km-re lakik, és van egy lusta öntelt ura,akinek ki kell nyalni a fenekét,ő ezért jön ritkábban.
2013. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
9 hós a fiam, anyósomék kb. 10 percre laknak autóval vagy villamossal, gyalog is fél óra max, eddig kb. 3x látták az unokájukat. Anyukámékkal gyakorlatilag napi szinten találkozunk, ők kertes, mi panel házban lakunk, mikor a férjem dolgozik, átsétálunk, elvagyunk a kertben, sőt hétvégén is átmegyünk. Mikor tél volt, hideg volt, anyukám jött rendszeresen, segített amiben kellett, főztünk együtt, stb.
2013. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Anyukámékhoz megyünk 2 hetente hétvégén, ott is alszunk. Apósom is abban a faluban lakik, átmegyünk hozzájuk, ha otthon vannak, akkor látják. Anyukámék sokszor jönnek ha vigyázni kell a kisfiamra (20Km van köztünk). Anyósom már sajnos nem él, rá is rábíznám/rábíztam, és sokszor mentünk míg élt. 4 éves a kisfiam.
2013. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Sajnos már egyikük sem él, így egyik sem :( Ha élnének, biztos vagyok benne, hogy szinte naponta találkoznánk, mert jó kapcsolatom volt mindkettőjükkel.
2013. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Anyukam 3x latta az unokajat, anyosom 2x. Kisfiam 14 honapos. Oka- kulfoldon elunk, anyukam meg "fiatal" igy rugalmas o repul ki hozzank. Anyosom mar idosebb es beteg igy o nem tud repulni. Az unokajat akkor latta amikor haza vittem megmutatni. Egyebkent semmilyen mas formaban nem keresnek minket. Anyukam heti 2x-3x skype-on meg latja az unokajat.
2013. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Anyámék mert náluk lakunk, de anyósék is gyakran jönnek.
2013. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!