Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyóssal együttélő babás/gyere...

Anyóssal együttélő babás/gyerekes anyukák! Hogy jöttöl ki?

Figyelt kérdés
Nálunk most jön a baba. Mit csinálnátok máshogy ha mégegyszet kezdhetnétek? Tippekre lenne szükségem
2013. máj. 15. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi apósommal lakunk együtt. hát ennyire nem durva mint ahogy az előzőek írták, de azért néha sok, amikor megszületett a lányom minden este átjött és itt volt órákon át, akkor is amikor már a kicsi aludt és mi is feküdtünk volna pihenni. volt egy két dolog amibe bele akart szólni, hogy az ő idejükben, hogy is volt, de egyszer felhúztam magam és megmondtam a férjemnek hogy állítsa le. azóta elviselhető a helyzet, egy dolog zavar, hogy férjem rögtön ugrik minden szavára én meg valamikor napokig könyörgök egy kis segítségért...
2013. máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!