Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik egyedül vagytok...

Anyukák akik egyedül vagytok otthon a gyerkőccel, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mennyit vagytok teljesen egyedül? Hány lurkóval? Mi a legnehezebb? Milyenek a gyerek/ek mikor apa hazaér?

2013. máj. 17. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
így már én sem merek panaszkodni...mindig kesergek magamban,h egyedül vagyok egész nap,nincs kihez szólnom,nincsenek olyan ismerősök,akiknek hasonló korú gyereke van(13 hós),még a wc-re is jön velem,egy hajmosásról sem nagyon álmodhatok napközben,amúgy van még 2 nagyobb iskolás lányom,őket elviszi a férjem reggel a suliba,ő meg megy dolgozni és du. 5-körül jönnek haza,együtt fürdetünk,imádja a kicsi,mikor megérkeznek a többiek,visít örömében,hétvégén itthon van a férjem,rá nincs semmi panaszom,tőle telhetően kiveszi a részét a gyerekekből
2013. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Angliaban elunk. 2 gyermek van, a nagyobbik 3 eves a kicsi 4 honapos. Az elsot nem terveztuk, de orultunk nagyon hogy jon. Kozel 4 honapos terhes voltam mikor kiderult hogy jon. Ferjem minden nap dolgozik csak karacsonykor nem! Igaz, csak delutan megy dolgozni kb 4 ora fele es ejszaka jon haza. Napkozbe itthon van tobbnyire, de leginkabb alszik ilyenkor. En mindig egyedul vagyok a gyerekekkel, ferjem nem segit semmit meg a koszos zoknit is en szedem fel utanna. Csalad otthon van. Egy evben egyszer megyunk haza de iden nem is voltunk a pici miatt. En soha nem szamithatok senkire, bar a gyerekek szuletesekor par hetet malunk volt anyukam. Persze senki nem kenyszeritett hogy vallaljak gyerekeket kulfoldon, egyedul. Ja, az eso minden nap esik, van hogy 3 napig egyhuzamba nem tudunk a lakasbol kimozdulni. A nagyobbik meg csak januarba kezdi az ovit
2013. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!