Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondhatta ezt az edesanya...

Hogy mondhatta ezt az edesanyam? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Ferjemmel mar 4 eve szeretnenk babat es vegre sikerult. 38 hetes terhes vagyok és kislanyt varok. Eldontottuk ,hogy Ramira lesz a neve. Az anyukam azt mondta, hogyha ezt a nevet adjuk az unokajanak, akkor o nem kivan a kicsi nagymamaja lenni. Ez nekem nagyon rosszul esett , de mi eldontottuk ,hogy ez lesz a neve es nem akarunk rajta valtoztatni.


26/N


2013. máj. 20. 21:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%
SAját magát bünteti ezzel. Ne keresd, had higyje, hogy tényleg nem láthatja majd, és akkor észhez tér!
2013. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%
Tehát Londonban éltek. Az angolok ki sem fogják tudni ejteni a nevét szegénynek.
2013. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sem tetszik a név,de a nagymama igenis bunkó volt,mikor én terhes voltam és nagy dilemmában voltunk a lányom nevével,azt mondta anyukám és anyósom is,hogy felőlük anonim is lehet,csak látnák már végre.Elhiszem,hogy rosszulesett,de majd anyukád is meg fogja bánni,hogy ezt mondta.
2013. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
hat ha itt is benne van az anyakonyvezheto nevek listajan akkor biztos mas is adta mar ezt a nevet szoval biztos kitudjak mondani. A barataink sem magyarok es ok sem neztek furcsan es ki tudtak mondani. Itt az egyetlen a csaladba aki leszolta az az Edesanyam volt. Senki mas. Hogyan fogadtassam el vele ezt a nevet?
2013. máj. 20. 22:01
 15/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg a név lényegtelen. Nem kéne emiatt, pláne az anyukádnak kiakadnia. Nem mindegy, hogy mi a neve? Ezt soha nem értettem. Nektek tetszen, anyukád meg majd megszokja. Nem a nevet kell szeretnie, hanem a picit.
2013. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
20%
Adjatok neki két keresztnevet: a ti elképzelésetek is megmarad, meg anyukáddal is a béke. Aztán ő szólíthatja a másik keresztnevén is ha megszületett a kicsi.
2013. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nem akarunk neki meg egy keresztnevet, ezt az elott leszogeztuk ,hogy elkezdtunk neveket nezegetni. Mindkettonknek van, es nagyon utaljuk ,hogy ilyen hosszu a nevunk. Raadasul, amilyen nevet szeretne az anyukam az unokajanak, azt semmikepp sem adnank neki, mert azt meg en is nehezen ejtem ki.
2013. máj. 20. 22:13
 18/31 Ananke ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van!Ha ti eldöntöttétek legyen Ramira.A páromon kívül nem kérdezek meg senkit mi legyen az Én gyerekemnek a neve.Meg nem igazán értem az embereket itt,hogy válasz másik nevet.Minek?Az volt a kérdés,hogy anyuddal mit kezdj,nem az,hogy megváltoztasd e a döntésetek!

Mégy egyszer,én veled értek egyet!Anyud szerintem,ha meglátja a picurkát úgy is mindegy lesz,hogy hívják!

2013. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
A londoni számítógépen nem lehet átállítani a nyelvet magyar nyelvre? Tudod, az ékezetek miatt.
2013. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
ez nem tartozik a kerdesemhez kedves utolso. Koszonom azert mindenkinek a valaszt.
2013. máj. 20. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!