Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vendégségbe viszitek a 2-3...

Ha vendégségbe viszitek a 2-3 hónapos babátokat, megkéritek a háziakat a kézmosásra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 10:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
Vendégként pofám nem lenne megmondani mit csináljon a házigazda.
2013. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván nem putriba viszed igénytelen emberek közé, ugye? Nekem nem lenne pofám utasítgatni a vendéglátót, hogy mosson kezet. Nem szabad ennyire túlfélteni a gyereket, ha mégis ennyire óvatos vagy akkor ilyen idősen ne vidd vendégségbe.
2013. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
nem, szerintem is felesleges túlaggódás
2013. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Én igenis megkérem. A mi gyerekünk egészsége és egy másik ember sértődése a mérleg. Valahogy a gyerekünk fontosabb. Nekem van "pofám" megkérni őket. Ha ezen valaki megsértődik, az elég tapló szerintem. Ki tudja lehet hogy előtte boltban volt, ott meg egy alkesz wc után megfogta a kilincset.
2013. máj. 21. 15:04
 15/27 anonim ***** válasza:
28%

Ja persze sőt az alkesz kiszívott levegőjét ha beszívja még mesterségesen lélegeztetni is kell.

Ezekből a gyerekekből lesz a mindenre allergiás gyerekek.

2013. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
9%
12-es vagyok. Akkor kérd meg. Viszont ne csodálkozz, ha nagyon nem fognak meghívni sehová. Túlzás amit csinálsz, de a Te dolgod. Te kérdeztél (nem tudom miért, ha aztán meg megsértődsz)én pedig válaszoltam, ennyi. Mint írtam én nem pattogtatnék a saját otthonában senkit, de hát nem vagyunk egyformák.
2013. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Mint a 15-ös a kocsmába is bevinné biztos. Hajrá. Én nem. Nem vagyunk egyformák.
2013. máj. 21. 15:14
 18/27 anonim ***** válasza:
Azért nem kell mást sértegetni, csak mert nem úgy gondolkozik, mint Te. Lehetőleg szegény vendéglátónak ne ebben a stílusban ess neki. Legyen szép napod. 12-es voltam
2013. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem te írtad, hogy a kocsmába megfogná a kilincset, akkor be is megy és valahova ki is fúja ugyan azt a levegőt.

De ilyeneknek mit te felesleges bármit is írni.

2013. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges kérdést feltenni, ha a kérdező megsértődik a válaszon :)
2013. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!