Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vendégségbe viszitek a 2-3...

Ha vendégségbe viszitek a 2-3 hónapos babátokat, megkéritek a háziakat a kézmosásra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 10:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az nem zavar ha valaki kertészkedés után fogja meg a gyereket, max földes lesz. De vásárlás után (előttünk egyszer egy csövi fogdosta a felvágottakat) vagy vonatozás után megkérem hogy mossa meg. Simán megfogja a vonatvécében rejszoló cigánygyerek a kilincset, utána meg mindenki más. Szóval aki nem mos kezet vásárlás és tömegközlekedés után, azt csak sajnálni tudom, a gyerekét meg főleg. Lehet lepontozni. Sajnos az én gyerekem (és szerintem a nem mosakodóké is) nem olyan okos hogy ne vegye a szájába a kezét amit mások összefogdosnak. Persze biztos jó az immunrendszerének, de én már a gondolattól hányok. Kertes házban lakunk, van kultúrált kosz, és gusztustalan. Na a gusztustalant illik lemosni.
2013. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtem azzal hogy "nem lenne pofám" már bocs. Amúgy a kérdésben nem is mondtam hogy mi mennénk, csak véleményekre voltam kíváncsi. De úgy látom a többség elvárná a kézmosást ha a babájukról van szó. Én szerintem mindegy hogy vendég vagy házigazda illik odafigyelni pici babánál, később már nem kell ennyire. Véd
2013. máj. 21. 19:59
 23/27 A kérdező kommentje:
Védőnő és orvos szó nélkül mos, ez náluk is természetes.
2013. máj. 21. 20:02
 24/27 anonim ***** válasza:
Leírom újra, aztán több energiát nem pazarolok erre a témára: Feltettél egy kérdést, mindenki elmondta a saját véleményét, Te pedig megsértődtél azokra, akik azt írták, hogy túlzásba viszed. Igen, azt írtam, hogy nem lenne pofám utasítgatni azt, aki engem meghív magához vendégségbe. Ez a véleményem. Nem volt szándékomban megsérteni téged, de nekem elképzelhetetlen, hogy belépek egy házba és felszólítom az ott lévőket, hogy azonnal mossanak kezet, mert nem nyúlhatnak másként a gyerekemhez. íNem is tettem soha ilyet és érdekes az 1 éves fiam mégis túlélte az első 2-3 hónapot. 12-es vagyok
2013. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem egész így "szólítom fel" őket, csak megkérem, de igen, a lényeg ugyanaz. Volt már aki mondta is hogy nem fogom meg, mindjárt kezet mosok.
2013. máj. 22. 17:11
 26/27 anonim ***** válasza:
minek megkérdezni valamit, ha megsértődsz a válaszon? Van, aki szerint meg pont így lesznek túlféltettek a gyerekek.
2013. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekem a saját lakásomban senki nem fog dirigálni, annyi szent, mert különben páros lábbal rúgom ki. Nem kötelező jönni, de te is minek viszed a porontyot, ha tudod hogy sértődés lesz?
2014. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!