Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás, tejallergiás babák...

Ekcémás, tejallergiás babák anyukái segitségét kérhetném?

Figyelt kérdés

14 hónapos a kisfiam és csunyán ekcémás. Szteroiddal nem szeretném mostmár kenni, mert csak ez segit már. Szeretnék inkáb áttállni a tejmentes étkezésre. A főétkezés az nem is olyan nagy gond , mert tejtermék nélkül is lehet finomakat főzni. Vagy a rízstejet használhatom , ha jol tudom? Viszont a többi étkezéssel leszek nagy bajban. Például nem ehet ezentul vajas kenyeret? Vagy milyen felvágottat ehet?

Segítsetek légyszives , ti miket adtok babátoknak?

Nagyon köszönöm előre is a segitségeteket!



2013. jún. 12. 16:32
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Szia! Egy hónapja vártok?

Nekünk egy hét alatt megvolt. Le vették a vért 0.6 21-én és már 0.2-én telefonon megmondták az eredményt. Ma mentünk a papírért be.

Amit néztek most sorolom: mogyoró, szója, dió, paradicsim, narancs, eper, banán,tonhal, tojásfehérje, tej, tojássárgája, kivi, kakaó, csokoládé, laktalbuminok fajtái.

Ettöl függetlenül, hogy csak a tojásra allergiás , nem ehet szárnyasokat sem, mert kereszt allergiát vált ki.

és én tejet sem fogok adni neki az ekcémája miatt.

2013. júl. 4. 20:41
 42/45 anonim ***** válasza:

Igen, egy hónapja.. Nekünk postán küldik ki. :S Pedig, ha lehetett volna én is telefonon elintéztem volna! Ill. visszamentünk volna a dokihoz! De csak akkor kérhetek újra időpontot a dokihoz, ha meg van az eredmény! :@ Ha hétfőig nem jön meg, tuti betelefonálok az allergológiára, hogy ők megkapták-e és mi újság?? Mehetünk-e? És kérhetek-e időpontot. A Heim Pálba járunk, de lehet váltanunk kéne... -.-

Ti hova jártok?

2013. júl. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Sajnálom a tojás allergiát,de legalább már tudod. Nekünk a tejtől jött ki a tojás. Nem egyszerű feladat ez az egész :( 28-as,mi is a Heim Pálban voltunk befektetésen,ha azt vesszük egészségesen feküdtünk be,rá egy napra már hányát a fiam,mondták hogy ne egyen semmit,utána megint akkor közölték hogy nem kéne az osztályon sétálni,mert hányás,hasmenés vírus van,este 6kor haza is jöttünk vele és még mellette szólt,hogy uh-t ígértek és meg se csinálták,közölték hogy nincs baja,1 hónappal késöbb a János kórházba mentünk gasztrora,és a doktor nő a Sote II.-ben rendel még így mi oda járunk.
2013. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mi nyíregyháziak vagyunk. És itt intézünk mindent.

Egyébként én a tejre is ugyanugy gyanakszom, attol függetlenül, hogy az negatv lett.

2013. júl. 5. 14:42
 45/45 anonim ***** válasza:
Nekem a viszkető pöttyökre tenyéren,csuklón és hajlatokban azt mondta az orvos,hogy vírus,és pár hét alatt elmúlik.Adott szteroidot,és Aerus cseppet,antihisztamin. Én azért nem adtam a gyerkőcnek tejet sem,meg tojást sem egy ideig.Hogy mitől múlt el pontosan,nem tudom,de a szteroiddal nem sokat kentem,inkább balzsamios szuharkrémmel,meg shea-vajjal
2013. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!