Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kistestvér? Szerintetek...

Kistestvér? Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség? Be merjek vállani 3 gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Van egy 6hónapos lányom. Legalább 1,de lehet 2 tesót szeretnénk neki. A párom már közel a negyvenhez. Vállalnátok 3at?Én 25vagyok.
2009. okt. 12. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Most úgy gondolom,hogy nem.

Egy fiam van,15 hónapos.

2-3 év múlva egy tesó szeretnénk,többet nem.

2009. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
miért ne a gyerek megfiatalítja, ő hogyan áll hozzá? aazal számolnotok kell, hogy nem biztos, hogy látni fogja a dédunokáit, és lehet, hogy nem ő lesz a focicsapatban a legaktívabb apuka. neked, pedig azzal, hogy nem lesz fizikailag annyira topon, mintha tíz évvel fiatalabb volna. ha neki mér van gyereke korábbról mindenképp kérd ki és vedd figyelembe a véleményét, hogy ő is szeretne-e ennyi gyereket. ha mindketten benne vagytok a háromban akkor tényleg az a jó, ha két-három évnél nem vértok többet, hiszen így is a negyvenes évek közepén fog járni mire az utolsó megszületik. én örülnék a késői gyereknek, hiszen a csontritkulás és egyebek mellett a gyereklneveléssel is foglalkozol, és ez biztos, hogy fiatalon és boldogan tart. De azt se felejtsd el, hogy te hiába vagy fiatal jelezni kell a dokinál, hogy a párod idősebb és fokozottabb genetikai vizsgálatok várnak rád.
2009. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ideális korkülömbség? Szerintem nincs ilyen. Az én véleményem az, hogy minél közelebb vannak korban egymáshoz a gyerekek annál jobb nekik is és valjuk be, nekünk is. Szerintem ha az ember vár 2-3-4 évet a kistesóval, akkor is lesznek olyan problémái ami megoldhatatlannak tűnik, és lesz olyan ami könnyen menni fog. Én három gyerek párti vagyok, nekem most van egy 10 hónapos lányom és 17 hetes terhes vagyok a második babámmal. A harmadik gyereket is kb ilyen korkülömbséggel tervezzük. A párod véleményét kérd ki, de én drukkolok, hogy lehessen 3 gyereked!
2009. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm szépen!

Igen,kikértem a férjem véleményét,hiszen Ő szeretne 3gyereket és azt hajtogatja nekem. Én félek tőle. :)

2009. okt. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!