Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztetek már úgy hogy teher...

Éreztetek már úgy hogy teher a gyerek nevelés?

Figyelt kérdés

Pl szoptatás, altatás, etetés. stb

NEM VITÁT AKAROK SZÍTANI, de néha már tényleg elegem van ezekből.

Nincs idő másra (mondjuk nekem mindíG is volt.)

attól borulok ki néha ha segítségért megyek hogy a gyerek az első, hol ott biztos hogy az, de nem minden esetben.


2009. okt. 13. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Visszaemlekezve nalunk is ez a 4 honapos kor volt a legnehezebb (most 10 hos). Erdekelte mar a picit a vilag, de meg mozdulni nem igazan tudott. Allandoan unatkozott es nyuglodott. Kesobb talan picit konnyebb lesz. Bar minden idoszaknak meg van a maga nehezsege.
2009. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7 hónapos a lánykám és nem rég rendeződött bennem ez a helyzet. Szerintem a fáradtságtól érezzük ezeket a dolgokat, minden anyának meg van a tűrőképessége, ki többet bír ki kevesebbet. Nekem ha ilyen gondolataim voltak mindig gyorsan tudatosan elhessegettem. Lehet hogy ez sem volt jó, de nem akartam hogy ezektől a gondolatoktól legyen lelkiismeret furdalásom, inkább elnyomtam őket. Hát ez van, talán ha nagyobbak lesznek a babáink más lesz, igaz nekem így is jó.
2009. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy nem fogsz szeretni,de én még sose éreztem.2 gyerekem van a legkisebb 9 hónapos.a másik kamasz.még sose éreztem ilyet.ez első fiam megszületésekor,dacos voltam,és hisztis,nehezen fogadtam meg más tanácsát,mert nekem ne magyarázzon senki,igy egy idő után nehéz lett,de nem teher.aztán valahogy melerázódtunk.most meg egyszerüen imádok anya lenni,minden nyűgjével együtt.ha nehéz dolgot cipesz az akkor lesz teher,ha nem jol fogod amit viselsz,tehát valamit változtatni kelenne.talán elosztani a terhet,vagy egyszerüen édestehernek felfogni.de bizvást álítom,hogy az anyaságra is meg kell érni.ezt most nem azért mondom,mert éretlen vagy rá,de lehet,hogy első gyermeked,igy minden ujj,eddig csak te számítottál,mostmeg csak te nem.nagy változás,de hidd el,ahogy megy az idő és belejössz,és jönnek a többi babák,egyserüen élvezni fogod.mert az életed szerves részévé válik,és tök természetes lesz.
2009. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Amikor az éjszaka közepén nem akar visszaaludni, na akkor igen.

Vagy amikor pont akkor kezd el sírni, amikor elkezdek főzni, enni stb.

2009. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt mind a kipihenetlenség teszi,magamon tapasztalom van egy 3 éves kislányom és 36 hetes terhes vagyok éjjel nem tudok aludni szinte semmit kb 30 hetes koromtól és most már oda kerültem,hogy minden idegesít szegény kislányommal is türelmetlen vagyok azután megbánom akkor jön a lelkiismeret furdalás,hogy o nem tehet róla hogy terhes vagyok,ugyanez a mese a férjemmel.Higgyétek el mikor minden a helyére kerül a baba is reggelig alszik nem lesz semmi ilyen probléma.
2009. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Amit éreztél az természetesen érzés csak nem beszélnek róla..Igenis ki lehet borulni néha...Nekem 4 gyerekem van és 3szor akartam vissza csinálni:D mostmàr nevetek rajta..A 2 gyerekem álom gyermek volt első naptól végig aludta az estéket.Igy semmi fèle gondom nem volt ..A többi 3 hasfàjàs ,többször felugrodtam egy este borzalom volt ..Mostanában 21 a nagy és tényleg csak nevetek rajta
2023. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!