Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nézik le az olyan...

Miért nézik le az olyan anyukákat akik nem vesznek a babának felesleges dolgokat? Pl: orszívó, pelenkázó, légzésfigyelő, bababútor.

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre visszatérve:

szerinted akkor, ha a kisbabád náthás, mivel szívod ki az orrváladékot az orrából? De most tényleg, kíváncsi vagyok, mert ami még lehetséges az a régi bevállt módszer: te szívod ki a száddal, de gondolom ilyen azért nem csinál senki.

Pelenkázni az ágyon is lehet ez oké.

Bababútor. Ez sem kell. De ugye egy kiságy is bababútor. Akkor a szülőkkel alszik a csecsemő. Oké, így is jó, mert így is fel lehet egy gyereket nevelni.

Légzésfigyelőt használtan is lehet venni nem sok pénzért, aki idegeskedőbb anyuka, vagy baj volt a babával biztonság kedvéért ezt is beszerezheti.


Egy gyermekhez minden képpen pénz kell. Még a mosható pelenkát is meg kell venni egyszer.


De még mindig az orrszívónál tartok: ha neked felesleges kiadni ezért 1500Ft-ot, akkor mennyi pénzt fogsz majd kifizetni ha a felgyülemlett váladékok miatt rámegy az arcára, fülére, fülgyulladást kap, aztán vehetet a méregdrága gyógyszereket, antibiotikumot......

2013. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket nem veszik meg a gyereknek, akkor mit vesznek meg?
2013. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek.....
2013. jún. 29. 15:10
 34/82 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy gyógyszert közgyógyra is lehet venni, és van orrcsepp is a világon.
2013. jún. 29. 15:16
 35/82 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de ha nem használ egyik sem? akkor utazhatsz minden nap a gyerekorvoshoz (nálunk 10 km -en belül nincs gyerekorvos!)
2013. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
100%
Most miről beszélsz, alapvető dolgokat Irtál, kiságy, használtan nagyon olcsó, orrszIvó nem egy nagy összeg. Ezek még nem pénzek ahhoz képest, hogy egy beiskolázás mennyibe kerül később. Nem nézem le, de ha ezeket nem tudja előteremteni, félrerakni rá pénzt, mi lesz később?
2013. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:

orrszívó volt több fajta is mire kitaláltuk melyik a legjobb

pelenkázó komód is de nem használtuk pelenkázásra :-)

légzésfigyelő nem volt (az elsőnél gyereknél 2 hétig de mivel állandóan beriasztott feleslegesen is kivágtam)

bababútor - csak egy kiságy de abból a nagyobb fajta + a komód a ruháinak


szal én nem nézem le aki nem beszi

nem mindenikek van 1 millája a gyerekre még születés előtt

2013. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 A kérdező kommentje:
Tudod az ilyen embereknek (akikre te gondolsz) alanyi jogon ingyen jár a tankönyv és persze nem vesznek méregdrága ceruzát, füzetet, táskát sem.
2013. jún. 29. 15:24
 39/82 anonim ***** válasza:
100%
Alanyi jogon, vicces, én meg dolgozzak csak nyugodtan, mert más felelőtlenül gyereket vállal. Arról nem beszélve, hogy a gyerekeknek milyen jó lehet Igy élni, még a lehetőségek is korlátozva vannak, hogy kitörjenek. Már nem a régi világot éljük.
2013. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 A kérdező kommentje:
Ez az ország hibája.
2013. jún. 29. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!