Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nézik le az olyan...

Miért nézik le az olyan anyukákat akik nem vesznek a babának felesleges dolgokat? Pl: orszívó, pelenkázó, légzésfigyelő, bababútor.

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
88%
De mond már meg miért provokálsz?????
2013. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 A kérdező kommentje:
Én nem provokálok senkit csak azt akarom elmagyarázni, hogy nem kell a gyereknek enyi felesleges kacat.
2013. jún. 30. 13:29
 73/82 anonim ***** válasza:
89%
Addig jár a korsód a kútra, hogy majd a gyámügy egyszer kopogtat az ajtódon és megszabadít terhedtől! Így nem lehet a gyerekvállaláshoz állni. Aki meg így áll hozzá az meg is kapja a magáét . Az állam nem csak segélyt és GYEST ad neked, hanem létezik olyan hogy Gyermekvédelmi Szakszolgálat. Tehát nem csak ad, hanem el is vehet. Tehát ha annyira spórolósra veszed a figurát hogy ezzel veszélyezteted a gyerek testi épségét, értelmi érzelmi fejlődősét, akkor bizony állam bácsi keze közé kerül, és pá pá GYES, pápá segélyek, mert ugye a segélyt is a háztartáson belül élők számától függően kapod, így ha megy a gyerek, mehet a segély is.
2013. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
70%

Akinek a párja nem dolgozik az átmeneti is lehet, elmegy dolgozni és meg tudnak élni. Ha nem így van az már felelőtlenség, és a gyermek veszélyeztetése!

Amiket felesleges kacatnak mondasz egy csomó pénz kidobásától megkímélhet tudod? Pl orrszívó, légzésfigyelő, bababútor......orrszívó: mennyit költesz egy arcureg gyulladás esetén amit az anyuka nemtörődömsége vált ki mert nem takarítja ki a gyerek órrát gyógyszerekre??? (fájdalomcsillapítókat, orrspayket nem kapsz közgyógyra)

Nincs kiságy, leeshet bárhonnan, kezét lábát törheti. Itt az orvosi kezelés ugyan mennyi költséget vonhat maga után?

A légzésfigyelő sem fontos, de hasznos. Nem tudhatod hogy a te gyereket hal-e meg bölcsőhalálba, és kifizetheted a temetését. Mert köztemetése csak annak van aki egyedülálló, nincs senkije. Ez is súlyos pénz.

Úgyhogy nem kacat semmi. Ki lehet spórolni mindennek az árát.


Másrészt meg nem kötelező egyik-másik megélhetási bűnöző senkiházival összefeküdni aki csinál két-három gyereket a semmire.......innen is lehet nézni a dolgot.


DE egy normális ember GONDOLKODIK mielőtt bármit is beenged a lábaközé védezekés nélkül. Viselni kell mindennek a következményét, és nem sírni-ríni, és lenézni az akinek van annyira fontos a gyerek hogy nem engedi hogy komolyabb betegsége legyen, egy pitiáner orsszívó miatt....

2013. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
85%
Miből élsz? Talán akkor szülj, amikor gyedet kapsz, és nem 25.000 ft-os gyest. Érted? Tudod, dolgozni kellene, nem csak szaporodni.
2013. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:
Én dolgozom de kb 60000-nél több gyedet aligha fogok kapni.
2013. jún. 30. 15:06
 77/82 anonim ***** válasza:
76%

Akkor vagy a munkahelyed sz@r, vagy a végzettséged.

De ezért nehogy már mindenki hibás legyen, csak te nem.

2013. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
83%
Téged nem azért néznek le, mert nem vásárolsz meg dolgokat, hanem mert elég érdekes a gondolkodásod!
2013. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
81%

Én is szeretném neked megköszönni Kérdező, hogy lehetővé teszed, hogy azt a rengeteg pénzt amit levonnak tőlem ráköltik az olyankora mint te. Öröm nézni ami ebben az országban megy, hogy a nagy semmire akarsz szülni úgy, hogy a legalapvetőbb dolgokat sem veszed meg a gyereknek, és még neked áll feljebb. A párod se menjen dolgozni, mert úgyis vannak/lesznek akik 2-3 munkahelyet is bevállalnak, így tőlük még többet vonnak le, így az "olyanoknak" mint te még több fog jutni. Bírom amikor a cigányok rinyálnak, hogy nem tudnak megélni. Ja, mert büdös a munka, szerencsétlen kisgyerekek meg büdösen, szutykosan járnak, és semmi esélyük az életben a hülye szüleik miatt, akik a CSP miatt vállalták őket. Szerintem túl sok pénzt kapnak a nagy büdös semmire, de a normális élethez valóban kevés.

Szerintem te csak provokálod itt a jónépet, és nem értem, hogy mit is vársz tőlünk. Ha gondolod tudok adni egy orrszívót, de nem hiszem, hogy ezzel kisegítelek téged, mert egy csomó minden kell még a gyereknek, és ilyen hozzáállással, hogy még a gyerekre kapott pénzt sem akarod rákölteni... Hát komolyan mondom előre sajnálom szegény babádat.:(

2013. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
89%
Akinek a párja nem dolgozik, vagy akinek a bevételekből nem futja ilyen ALAP dolgokra (nem, nem felesleges kacatok, hanem alapvető dolgok) az NE SZÜLJÖN GYEREKET, vagy ha már késő, adja örökbe. Ennyi, nem tudom mit nem értesz ezen.
2013. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!