Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposom csak cicin alszik...

8 hónaposom csak cicin alszik el, éjjel is ébred minimum kétszer, ez tényleg nagy baj?

Figyelt kérdés

Ma azt mondta egy gyerek orvos, hogy ez így nem normális és nem jó, mert nem evésre használja a cicit, hanem alváshoz...stb. Meg hogy megszokja, hogy lébredjen enni.

Sajnos van amikor éjjel hatszor is felkel, hogy cicizzen.

Másnak is volt ilyen? Egyszer leszokik róla?



2013. jún. 29. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem 7-es, hanem 8-as voltam.:)
2013. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Az első válaszolónak teljesen igaza van.nekem 1 éves a lányom többször ébred éjjel ellenőrzés képen (megvan e még a cici), anélkül vissza se aludna. Csak cicivel alszik el. Nekem nem tehet, csak én tudom mennyire vágytam rá hogy szoptathassak, mennyit szenvedtem az elején. . Nem érdekel ki mit mond,amig nekünk ez igy jo.
2013. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mármint az első válaszoló első mondatával értek egyet.
2013. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A fiam 9 hónapos és egyik napról a másikra leszokott a cicin alvásról. Engem nem zavart,mert így tudtam,hogy aludni fog este,ha cicit kap. Most sokkal rosszabb a helyzet,elaltatás szempontjából,mert bár magától elalszik,de ami műsort előtte lerendez...az nagyon kemény! Vergődik az ágyon ide-oda,sír,ha felveszem az nem jó,ha leteszem az sem jó... Legalább 1 órás procedúra az altatás. Az éjjeli kelések lehetnek a fogzás miatt is.
2013. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!