Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti, hogy viszonyulnátok a...

Ti, hogy viszonyulnátok a babához?

Figyelt kérdés

Párodnak lenne egy 3 hetes fia es az anyja halala miatt hozzátok kerülne?

Egyutt eltek mar vele,7 hónapja vagytok együtt fél éve éltek egy háztartásban.

És a szüleitek,hogy fogadnák szerintetek?



2013. júl. 14. 22:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Lehet félre érthető vagyok de nem tartok én tőle csak érdekt mások véleménye.Az egyetlen félsz bennem,hogy tényleg fiatal vagyok és a vérszerinti anyuka szülei is elég gonoszak , szerencsére amerikában élnek (mi angliában),de (sajnos)megtehetik,hogy gyakran jöjjenek.1,5 hete van velünk a baba.
2013. júl. 14. 22:51
 12/28 anonim ***** válasza:
43%
Gonoszak, azért, mert nem akarnak lemondani az unokájukról? Az egyetlen dologról, ami a lányuk után maradt? Te tényleg nagyon fiatalka lehetsz és most finom voltam.
2013. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem nem azért gonoszak mert jönnek hanem azért nem szeretem,hogy jönnek mert gonoszak.Én vagyok a csúnya, rossz, gonosz dög aki kitúrza a lányukat,azt tudni kell,hogy lányt is ismertem barátnők voltunk Ő sem érzet semmit a párom iránt soha nem zavarta a kapcsolatunk.Csak ezt a lány szülei nem tudják elfogadni.
2013. júl. 14. 23:10
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
Na, ez kamu, de még mekkora!!! Unatkozó tinilány, aki otthon nem tud mit kezdeni a szünidőben...
2013. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mégis hogyan hoztad össze? Felcsinált egy nőt,de veled járt rá két hónapra.Közben a nő kihordta a pasi gyerekét,de a pasi még mindig veled járt.A nő meghalt,így a gyerek hozzátok került?Jól értelmezem?

Ha igen,egy ilyen férfiban nem bíznék meg,aki inkább mással van a gyereke anyja helyett (márpedig veled volt a terhes nő helyett).Egyébként nyilván felnevelném a picit és szüleim se itélnének el se engem,se a picit,maximum a férfit,hogy hülyét csinál belőlem.De ha tényleg jól értelmeztem az irásodat,akkor te is nagy h...e vagy,hogy egy olyan férfival összejöttél,összeköltöztél aki csinált valakinek gyereket és otthagyta érted.=Tehát neki nem fontos a gyereke se,hisz ha az anyja élne,akkor vele hagyta volna és inkább veled szórakozgatna.

2013. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Kiki01 ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz, akkor a pasinak veled is meg kellene beszélni, merthogy nem ő fogja gondozni hanem te. Te nem fogsz tudni miatta dolgozni, nem lesz pénzed, tőle fogsz függni a más gyereke miatt. Én biztos inkább rábeszélném a páromat hogy a lány szülei neveljék a babát. Ő attól még láthatja, ha akarja.
2013. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ennyire rosszul irok magyarul vagy itt egy-ket embernek ennyire nehez felfgasa?Nem hagyta ott soha nem voltak együtt de végig a lány mellett állt a terhességalatt.Mit kellet volna még tennie?Vegye felesegul mikor egyikuk sem erzet a masik irant semmit? Lattom rossz helyen kerestem velemenyeket -_-
2013. júl. 15. 13:36
 18/28 anonim ***** válasza:
itt azt nem értik, hogy egyaltalán hogy csinálták meg akkor a gyereket. Egyéjszakás kaland volt vagy mi?
2013. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Juj...:D

Teljesen vilagossan irtal..:) En legalabbis ertem..H hozzatok kerult a baba,es szereted a parod,akkor szerintem egy kicsi embert is meg lehet szeretni es felnevelni!Ha tenyleg szeretitek egymast akkor nem aldozat!35hkm

2013. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretnem azt a Kisembert. Nevelnem, mintha anyja lennek. A nagyszuloket mindig orommel fogadnam megha nem is olyan kedvesek, a gyermeket ugy nevelve, hogy ok nagyon fontosak.

Te leszel az Anyukaja akihez ragaszkodni fog de nagyon. Remelem a parod is nagyon komolyan gondolja veled es hosszutavon!

2013. júl. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!