Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti, hogy viszonyulnátok a...

Ti, hogy viszonyulnátok a babához?

Figyelt kérdés

Párodnak lenne egy 3 hetes fia es az anyja halala miatt hozzátok kerülne?

Egyutt eltek mar vele,7 hónapja vagytok együtt fél éve éltek egy háztartásban.

És a szüleitek,hogy fogadnák szerintetek?



2013. júl. 14. 22:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ez durva és kacifántos egy sztori, de ha igaz, akkor is nehéz a döntés.

Te vállalnád, hogy felneveled anyjaként és az apával maradsz és így lesztek egy család? Hány éves vagy? Mit érzel a kicsi iránt és eddig a másfél hétig te láttad el? Milyen az élet így hármasban? Mik a tapasztalatok Neked és a Párodnak? Ezek fontos dolgok!

:)

2013. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez csak attol fugg,milyen hosszu tavu terveitek vannak a paroddal.Egy ilyen pici baba nagyon sok torodest igenyel,akaratlanul is sajatodkent fogod szeretni.Ha viszont megsem alalulna jol a kapcsolatod a paroddal,akkor egyertelmuen megy vele a baba is,akitol nagyon nehez lesz elszakadni,ha addig valoban sajatodkent nevelted.
2013. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
a kicsi nem tehet semmiről.természetesen sajátomként nevelném
2013. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet ezen felfogni,volt köztük egy egy éjszakás kaland,abból született egy gyermek,soha nem voltak együtt soha nem szerették egymást,akkor a férfi miért ne lehetne egy olyan nővel akit szeret.Ráadásul a férfi még is végig a lányt is segítette a terhessége alatt...Miért szemét????Nem is értem...A kérdésre válaszolva,én ugyanúgy szeretném a babát mint a sajátomat és felnevelném abban az esetben ha tényleg nagyon komoly közetetek a kapcsolat.
2013. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én is úgy szeretném, mint a sajátomat. Szegénynek elég baj, hogy meghalt az anyukája. Megpróbálnám pótolni, megadni az anyai szeretetet, amit érdemel minden gyerek.
2013. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normalis valaszok.A paromnak magan vallalkozasa van szoval miota velunk van a baba O is itthon van,egyutt gondozzuk.19 eves vagyok,mindig is hamar szerettem volna gyereket 6 felevem van meg az egyembol es ugy gondoltam,hogy majd utana djott ez kis legeny es elcsavarta a fejem. :-)
2013. júl. 18. 23:04
 27/28 anonim ***** válasza:
Én kilépnék a pasi életéből rögtön. Nem azért, mert nem szeretném a babát, sőt ha úgy nézem kényelmes lenne, mert nem kellett kihordani, meg megszülni ( :D ) de 19 évesen 7 hónap után? Én nem hiszem, hogy ebből sírig tartó kapcsolat lenne, a baba meg anyjaként fog hozzád kötődni és majd 1 év múlva lelépsz mert találtál egy szép szemű fiút az egyetemen, a baba meg elveszti az "anyukáját"?
2013. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az anyaval mi tortent ?
2013. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!