Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit használ, melyik jobb?...

Ki mit használ, melyik jobb? Kiságyra tehető merev aljú pelenkázó vagy a puha, sík amit a komódra meg ágyra lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk kiságyra rögzíthető merev aljú pelenkázónk van. Nagyon meg vagyok vele elégedve!
2013. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Kislányom lassan 1 éves és még mindig a kiságyon pelenkázom, leesésgátlós a vége a pelenkázólapnak, igaz, már nehezebb a pelenkázás, de még mindig nem megoldhatatlan.
2013. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15 hós a fiunk, ágyra tehetős merev aljú van nekünk is. Meg is fordult, fel is állt már rajta, néha harcolunk, hogy fekve maradjon-de nekem ez a jó magasság és nem szeretem az eldobhatósat/anyagot mert nem sima, elmászik.
2013. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Jégtánc ***** válasza:
Szia lányomnál az ágyra tehető merev pelenkázot használjuk,mostanában ugrál rajta ,teljesen jól bírja. Fiaimnál volt külön pelenkázó komód ott a simán használtuk. Egyikről sincs rossz tapasztalatom.Merevet szeretem mert egyáltalán nem foglal sok helyet. Praktikusabb.
2013. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekünk puha van/volt,kb.7 hónapig használtuk,a komódról viszont le lehetett szerelni a tetejét és így egy sima szekrény,abban tárolom a pelusokat,kencéket,textilpelusokat. Nem bántam meg,hogy ezt vettük,mert nem vált hasztalanná a komód,de ha kevés lenne a helyünk,akkor tuti a keményet választanám. Nekünk alacsony az ágyunk,mégsem kényelmetlen rajta pelenkázni a fiamat. Ő is elmászna,de mindig adok a kezébe valamit,amivel elbabrál addig a 2 perc erejéig.
2013. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kiságyra tehető van,ilyet kaptunk.Nincs is komód vagy asztal,bármi amire a simát lehetne tenni.De rengetegszer ágyon/földön pelenkázom.Attól függ hogyan van kedvem.De a lányom nagyon ritkán pisil peluslevétel után,így nekem mindegy hol vagyok.
2013. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem csak eldobhatós pelekázóalátét létezik egyébként, hanem mosható is, és az viheted bárhová, és egyszerűen le lehet róla törölni ha baleset éri, és mosógépben is mosható, nekünk van ilyen:

[link]


De sógornőmnek a facebookon vettem egyik babás csoportból 2200-ért postával együtt, az még jobb...ha érdekel, priviben megírom kitől.

2013. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekünk kiságyra rakható, merev aljú pelenkázónk van. Azért, mert nincs komódom, amire a puhát tehetném. De teljesen meg voltam vele elégedve, bár már nem használjuk, mert a fiam 1 éves kora körül már nem maradt meg rajta. Nem könnyű eset. :) Azóta egyszerűen az ágyon pelenkázom, vagy bugyipelust kap (mert közben már elszalad).
2013. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!