Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 4és fél hónapos kislányom...

SOS! 4és fél hónapos kislányom leesett a franciaágyról, ami nagyjából fél méter magas, parkettára érkezett. Most elaludt, de amúgyis aludnia kellett volna, milyen tünetek miatt vigyem kórházba?

Figyelt kérdés

feleslegesen nem szeretnék berohanni, kb 1hónapja hasonló fordult elő, csak akkor alacsonyabbról esett, nem volt semmi baja, bevittük, de rendkivül bunkón bántak velünk, akkor javasolta egy nővér, hogy ne rohanjunk feltétlen kórházba, ha ilyen történik.

nem piros a feje sehol, nem érzek puklit, nem ájult el, egyből felsirt, aztán megnyugodott és elaludt, de már amúgyis aludnia kell... mire figyeljek?



2013. aug. 11. 19:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy az én kisfiam fejre esett. Fél másodperc leforgása alatt, úgy, hogy mellette ültem az ágyon. Nem lett baja szerencsére.
2013. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

9-es:

Hidd el, ha rajtad múlik is megtörténhet.

Volt olyan, hogy a lányom az ágy közepén volt, az ágy mellett álltam, addig néztem félre, míg kinyújtottam a kezem, hogy a testápolóját a szekrényre tegyem.

Max. 3 másodperc lehetett, már koppant is a földön a feje.

Nem lesz senki ettől rosszabb anya, ha leesik a gyerek és attól sem, ha nem kap idegbajt, hanem normálisan, higgadtan kezeli a dolgokat.

Én akkor se ijedtem meg, mikor a sólámpát rántotta magára a lányom, láttam, hogy nincs nagy vész, akkor minek sokkoljam azzal, ha elkezdek bepánikolni?

8-as voltam

2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! fölkelt magától, fürdött, evett, nevetgél, most altattam vissza. nem fáj neki sehol, nem lett pukli, úgy látom, nincs baja. egyébként az apja volt vele...
2013. aug. 11. 21:58
 14/43 anonim ***** válasza:
aluszékonyság,hányás,ezek a tünetek ha baj van.egyébként 3 hós korától NEM SZABAD egy babát egyedül hagyni a franciaágyon,mindenhol ezt mondják,még a csapból is ez folyik....és még tényleg van aki ezt nem tudja....
2013. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy rossz anya valaki attól, hogy földre puffan. Én biztosan nem.

Épp ez az, amit írtam, ha csak rajtam múlik, nem esne le. De nem csak rajtam múlik, a gyerekem már nem én vagyok, ott már kettőnkön múlik akkor is, ha ő nem tudatos még.

De nem értem, mit kell lepontozni, vagy talán ajnároznom kéne azt, akinek már 10-szer fejreállt a gyereke? Örülök, hogy semmi baja! De az enyém még nem esett le és nem is szeretném, mindent megteszek, hogy ne történjen meg, pedig úgyis meg fog. Na magyarázza el valaki, ebben mi a rossz, hogy le kell húzni!

2013. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Utolsó! Fog az a gyerek még leesni innen onnan, nem tízszer, hanem sokkal többször. Én nem pontoztalak, de elég nagyképű és elítélő volt a kommented, szerintem ezért húztak le.
2013. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt se nagyképű, sem elítélő a kommentem, egyszerűen csak olvasás közben elborul a kedves anyukák agya és nekiállnak puffogni, mielőtt értelmeznék, amit írtam. Semmi nagyképűség nem volt benne, de mindenki azt olvas ki belőle, amit akar.
2013. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
76%
Marha érdekes, nekem a 3 éves gyerekem soha ne esett le babakorában sehonnan. Senki ne mondja, hogy nem lehet elkerülni, egyszerűen nem szabad otthagyni olyan helyen, ahol baj érheti. Később úgyis esik eleget magától.
2013. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
48%

Utolsónál a pont! Igenis meglehet előzni, nem kell felelőtlennek lenni, ennyi. Akinek meg 10x esett már fejre a gyerek, az büszke lehet magára....és még dicsekszik is vele...

Kérdező, ha az apja nemtud rá vigyázni akkor vidd magaddal a boltba a gyereket!!

2013. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
67%
Tessék, van még, aki egyetért velem. Egyébként a 11 hónaposom megáll az ágy szélénél és nem megy tovább, hogy lepuffanjon onnan. Pedig soha nem esett le, és még nem tanítottam meg lemászni. Na mindegy, ahány mami és gyerek, annyi hozzáállás. Nekem nem fáj, ha a babátok lepottyan, de én azért megteszem ellene, amit tudok.
2013. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!