Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 4és fél hónapos kislányom...

SOS! 4és fél hónapos kislányom leesett a franciaágyról, ami nagyjából fél méter magas, parkettára érkezett. Most elaludt, de amúgyis aludnia kellett volna, milyen tünetek miatt vigyem kórházba?

Figyelt kérdés

feleslegesen nem szeretnék berohanni, kb 1hónapja hasonló fordult elő, csak akkor alacsonyabbról esett, nem volt semmi baja, bevittük, de rendkivül bunkón bántak velünk, akkor javasolta egy nővér, hogy ne rohanjunk feltétlen kórházba, ha ilyen történik.

nem piros a feje sehol, nem érzek puklit, nem ájult el, egyből felsirt, aztán megnyugodott és elaludt, de már amúgyis aludnia kell... mire figyeljek?



2013. aug. 11. 19:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: akkor a te 11 hónaposod egy csodagyerek, mint itt sok mintaanyuka babája.

Az enyém ma is leesett az ágyról, ő nem csodagyerek, én meg ejnyebejnye, de rossz vagyok :)

2013. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
43%

"Utolsó: akkor a te 11 hónaposod egy csodagyerek, mint itt sok mintaanyuka babája.

Az enyém ma is leesett az ágyról, ő nem csodagyerek, én meg ejnyebejnye, de rossz vagyok :)

"


Nem rossz vagy, hanem ostoba. Nem tudom, minek kell ilyen rosszmájúan kiforgatni a szavaim, vagy a mondanivalóm, senki nem mondta, hogy hú, de rossz anyák vagytok, sem azt, hogy az enyém, vagy a másiké csodagyerek! Nehogy már leírjam, mi hogyan vagyunk, ide csak az írhat, akinek naponta fejre áll a gyereke, és akkor ti jobban alszotok, vagy mi van már veletek? Nem létezik ilyen gyerek, aki nem fordul le az ágyról? Vagy dugjuk el, mert az már nem is normális? Már ne is haragudj, de én sem ilyen cinikus, sem ilyen sarkító nem voltam, mint te, egyértelmű, hogy a egésztől te érzed sz*r*bbul magad, ezért támadsz. Hát ha neked ez így jó, te ettől jobban vagy, akkor van még hely bőven, folytasd, lássuk, mi buggyanna még ki belőled!

Én kérek bocsánatot, hogy még nem hagytam fejre állni a gyerekem, aztak*rv@hétszentségeseget....

2013. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
29%
Akinek még nem esett le a gyereke, majd le fog. Felesleges ezen veszekedni.
2013. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
17%
Persze, ezzel nyugtatja magát a sok barom aki a 9. leesés után is ugyanúgy otthagyja egy veszélyes helyen a gyerekét. Jóhogy nem találják ki, hogy még jót is tesz az esés, sőt, direkt le kell lökni néha innen-onnan. És itt nem a nagyobbakról van szó, akik már azért esnek, mert felállnak, felmásznak ide-oda, hanem a picikről, akiket igenis meg lehet védeni a leeséstől, csak egy kicsit talán oda kéne figyelni! Pl a kérdésben szereplő 4 hónapos kisbaba. Na neki egyáltalán nem kéne leesnie sehonnan, és ha a szülő (nyilván nem a kérdezőre gondolok, aki otthon sem volt) ODAFIGYEL, akkor a babája NEM esik le sehonnan, mint az enyém sem. MINDIG a szülő hibája, ha ez megtörténik ilyen kis korban! Legalább amikor egyszer leesik, utána kapna észbe a sok ostoba, de neeeem, otthagyja még 9szer leesni, GRATULÁLOK. Majd amikor kicsit rosszul esik, és ne adj Isten testi vagy szellemi fogyatékos lesz, akkor lesz nagy sírás meg megbánás.
2013. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
56%
Taníts még szuperanyu, taníts!!!
2013. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 22-es és 24-es. lehet, hogy a Ti gyereketek nem esett le ilyen kicsi korban sehonnan(az enyém sem egyébként), de az sem felelősebb szülői magatartás, ha erre a kocsmai stílusra tanítjátok majd meg őket.
2013. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
22%
Szóval szuperanyu az, aki nem hagyja a gyerekét leesni innen onnan? Sajnos lehet, hogy igazad van, mert már nem az az elfogadott, ha valaki védi a gyermekét, hanem ha nem törődik vele. Akkor szuperanyu vagyok, de inkább legyek az, mint egy felelőtlen primitív szülő. ;)
2013. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
22%
Mi volt ebben a kocsmai? Ne akard megismerni a kocsmaanyu oldalam. :)
2013. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
69%
Szuperanyunak hívtalak, de intelligens egyáltalán nem vagy, ha nem vetted észre az iróniát a mondatban...
2013. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, hogy van neked olyan. Az még sajnálatosabb, hogy a barom és társai használata egy ilyen kérdés kapcsán számodra teljesen elfogadott. Sokat elmond.
2013. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!