Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 4és fél hónapos kislányom...

SOS! 4és fél hónapos kislányom leesett a franciaágyról, ami nagyjából fél méter magas, parkettára érkezett. Most elaludt, de amúgyis aludnia kellett volna, milyen tünetek miatt vigyem kórházba?

Figyelt kérdés

feleslegesen nem szeretnék berohanni, kb 1hónapja hasonló fordult elő, csak akkor alacsonyabbról esett, nem volt semmi baja, bevittük, de rendkivül bunkón bántak velünk, akkor javasolta egy nővér, hogy ne rohanjunk feltétlen kórházba, ha ilyen történik.

nem piros a feje sehol, nem érzek puklit, nem ájult el, egyből felsirt, aztán megnyugodott és elaludt, de már amúgyis aludnia kell... mire figyeljek?



2013. aug. 11. 19:11
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
22%
Az a sajnálatos, hogy ez a szó illik itt jópár emberre, nem kell szépíteni, egyszerűen BAROM aki büszkén meséli, hogy neki már 10szer leesett a gyermeke.
2013. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
45%
Amikor majd leesik a gyereked valahonnan (mert le fog ám, szuperanyuka)akkor gyorsan írd ki magadra ezt a kedves jelzőt, amit másokra ilyen könnyen használsz. Mindig ledöbbenek, hogy mennyi megkeseredett, rosszindulatú ember szaladgál a világban, aki csak arra vár, hogy névtelenül kitölthesse a keserűségét másokon. Na, legyen szép napod.
2013. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Mint írtam, az enyém már 3 éves, és képzeld nem, nem esett le, mert nem hagytam. :)
2013. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Állandóan a sarkában vagy? Szegény gyerek. Az enyém 14 hónapos és ugrott már le a kanapéról. Mondjuk Ő örökmozgó, vagány kisfiú amit nem is bánok.
2013. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a sarkában, és mint írtam nem a nagyobbakról van szó.
2013. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Már megint nincs mivel érvelni, akkor elő kell venni a cseppet sem hízelgő szuperanyu kifejezést, meg megspékelni a 'kocsmai stílus' szóösszetétellel, ami itt egyáltalán nem releváns. Egyik kommentre sem, amire vonatkoztattad.

Értsd már meg, velem nem kell háborúznod, én is elmondom a véleményem, te is, meg, hogy mi a helyzet, de még egyszer leírom, nem nekem fáj, ha a te gyereked leesik akárhonnan is. Nem védekezned kell, csak jobban odafigyelni, és még mindig te érzed rosszabbul magad az egész itt generált vitától, ez teljesen világos.

2013. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza, nem esett le a gyerek kiskorában sehonnan. 14 hónapos, most már előfordul, de ettől a legkevésbé sem érzem rosszul magam. Az pedig, ahogy itt beszéltetek, nekem kocsmai stílus. Lehet, hogy neked nem, ez viszont nem engem minősít.
2013. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Akkor te még nem voltál kocsmában. :)
2013. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Akkor, kérlek, emeld ki nekem, mégis melyik részlet kocsmai stílusú nekem, hadd csiszolgassam a kifejezésmódomat. Tényleg kíváncsi vagyok rá.
2013. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
* a második nekem nem kell, de remélem, ettől még nem kocsmai a fogalmazásmód.
2013. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!