Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 4és fél hónapos kislányom...

SOS! 4és fél hónapos kislányom leesett a franciaágyról, ami nagyjából fél méter magas, parkettára érkezett. Most elaludt, de amúgyis aludnia kellett volna, milyen tünetek miatt vigyem kórházba?

Figyelt kérdés

feleslegesen nem szeretnék berohanni, kb 1hónapja hasonló fordult elő, csak akkor alacsonyabbról esett, nem volt semmi baja, bevittük, de rendkivül bunkón bántak velünk, akkor javasolta egy nővér, hogy ne rohanjunk feltétlen kórházba, ha ilyen történik.

nem piros a feje sehol, nem érzek puklit, nem ájult el, egyből felsirt, aztán megnyugodott és elaludt, de már amúgyis aludnia kell... mire figyeljek?



2013. aug. 11. 19:11
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Hú, de nagy a szátok így név nélkül a neten. Nevetségesek vagytok. Egyébként 22-es csak hogy tisztázzuk. Te most nem a 21-es válaszolóval beszélgetsz, akinek olyan kedves választ voltál szíves írni. 74%-os vagyok, de nem Ő. Stílusról pedig olyanokkal nem vitatkozom, akiknek nincs. Legyen szép esésmentes napotok.
2013. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Nem is vitát kértem, de akkor csak vagdalkozol. Egyébként nem esne nehezedre részletezni, mi is a problémád a stílussal. Az írás stílus más, mint a viselkedés, gondolom, te otthon is generálod a beszólásaiddal a feszültséget, aztán nagy okosan visszavonulsz, mondván, nem ereszkedsz le a vitáig. Ehhez csak gratulálni tudok, ha akárhogy is, én kommunikálok, te meg megbuktál belőle. További szép napot nektek is.
2013. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
uhh, micsoda csatatér alakult itt ki:) egyébként én összevesztem apával, mert én sosem hagynék egy 4és fél hónapos, forgolódó, ébren lévő babát az ágy szélén, amig kaputelefonon beengedek valakit. ez az esés kikerülhető lett volna... én mindig leteszem a szőnyegére, vagy megfogom, és magammal viszem.
2013. aug. 14. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!