Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 kérdés, adnátok ötleteket,...

3 kérdés, adnátok ötleteket, tanácsokat, véleményeket?

Figyelt kérdés

1. Akinek 8-9 hónapos a babája,érdeklődnék,hogy telik egy napotok?

2. Miket eszik a babátok és hányszor?

3. Aki már ilyen korban ad neki pl. vajas kenyeret vagy azt amit ők esznek,szerintetek azzal jól lakik a baba?

Én már szoktam adni neki abból amit mi eszünk,mert szabályosan kéri sőt van,hogy amit neki készítek az nem kell és ha megkínálom az enyémből azt kéri.Persze csak ilyen morzsányi falatokat adok,de szerintem szinte egyben lenyeli(még csak alul van két foga,nem rég jött ki)de vajon így jól lakik?

A kritizálásokra NEM vagyok kíváncsi,aki elítél az inkább NE válaszoljon!!! Előre is köszönöm!


2013. aug. 12. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom 10hónapos és ő már 90%ban azt eszi amit mi. A babakaja egyáltalán nem kell neki csak az amit nálunk lát :-)Ő például imádja a vajaskenyeret, de csak ha egyedül eheti, igaz neki már 8foga van :-) Szerintem biztos jól lakik,mert utána nagyon jókat tud aludni :-)
2013. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj de jó..egy újabb kérdéses kérdés!!!Lehet megint le leszek pontozva!! :-D na..bocsi.


1. Akinek 8-9 hónapos a babája,érdeklődnék,hogy telik egy napotok?

- A fiam 8 hónapos múlt.Van egy 2,5 éves kislányom is.A napunk a felkeléssel kezdődik, ekkor a pici kap cicit, a nagy pedig kap reggelit.Ezek után én leiszom magam kávéval, hát ha tartósan nyitva tudom tartani a szemem.A délelőtt a rendrakásról főzésről, itthoni játékról szól.A pici még minimum 2x alszik,10-kor, és 2-kor.Általában 1-2 órát.De például ma bealudt 4 órakkor is fél órára pluszba.A nagy mindig 4 óra fele alszik, az istenért se tudom előbb bekönyörögni az ágyba, így mikor fel kel megyünk a játszóra.Ilyenkor nyáron jó, mert sokáig világos van.7-8 fele jövünk haza, fürcsi, vacsi és 9-10 körül alvás.

2. Miket eszik a babátok és hányszor?

7-8h: Cici

10h: gyümölcs püré (banán, alma, ő.barack, s.barack, sárga dinnye, körte, szilva, szőlő.Ezek variációja.)

14: Főzelék hússal, vagy nélküle.(krumpli, saláta, répa, cukkíni, sütőtök, főzőtök, borsó, paradicsom.Ezekből alkotok.)De ma pl a húslevesből turmixoltam neki répákat, krumplit és husit.

17h: Babadesszert, vagy cici..mikor mi kell neki.

20h: tejpép

cicin alszik el este.

3. Aki már ilyen korban ad neki pl. vajas kenyeret vagy azt amit ők esznek,szerintetek azzal jól lakik a baba?

Én eddig csak kiflit adtam neki, hogy gyakorolja a rágást.

Egyébként ha nem lakik jól akkor sír ne aggódj! :-)

2013. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!