Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is rossz anya...

Szerintetek is rossz anya vagyok? Gondoljátok, hogy ez olyan nagy bűn amit tettem vagy csak más fújja fel?

Figyelt kérdés
A múltkor főztem marhapörköltet, nem volt túl fűszeres, mert nem főzök fűszeresen, babám 13 hónapos és adtam neki egy pár falat husit, nokedlivel! Nagyon ízlett neki és egy csaj azt mondta, hogy lehet ilyet csinálni, megölöm a gyerekemet! Szerintetek is súlyosat tettem?
2009. okt. 27. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál semmi rosszat,ráadásul ha jóízűen megette akkor főleg nem.
2009. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly??? Mármint hogy két éves és még nem táplál hozzá?

Amúgy a lányom egy éves kora óta (most 17 hónapos) eszi, azt amit mi, igaz pörköltet ritkán csinálok, de pl hétvégén csirkepörkölt volt, és a múltkor úgy gyűrte befel az apukám marhapörköltjét, hogy öröm volt nézni. Dehogy csináltál rosszat. Viszont ez a csaj! Hol van ilyenkor a védőnő és a gyerekorvos? Jesszus.

2009. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

1 éves lányom mai ebédje: zöldségleves (sok karalábéval), tokány (sertés), rizs.

2 napja: sült csirke + főtt burgonya

Múlt hét vmelyik napján: rakott karfiol :D

11 foga van.

Nna, most lehet megkövezni! :P

A babádnak egészségére, az ismerősöd meg egy igazi b@rom!

2009. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálkozom a 13 hónapos kisfiamnak nokedlit adni pörkölttel, de sajnos nem eszi meg.

Akkor én is rossz anya vagyok?!

2009. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak avgytok, hogy nem szóltatok le! Úgy látom más is úgy nevel mint én! A védőnő is mondta neki, hogy ez így nem lesz jó, mert nem fog megtanulni rágni és azt mondta, hogy ez az ő gyereke... Vannak barmok! Mindenkinek sok boldogságot a pindúrhoz!:)
2009. okt. 28. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!