Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan leget megelőzni vagy...

Hogyan leget megelőzni vagy leszoktatni a hisztiről?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon aranyos volt a kislányom! De egy hete ha akar valamit vagy valami nem úgy törtènik ahogy ő gondolja akkor ordít ès földhöz vágja magát! Lehet nem jól kezelek,mert èn nem engedek és hagyom,hogy kisírja magát! De ez 20 perc is lehet!

Hogy kellene ezt kezelni? Van valami jó módszer? Nálatok mi vált be?

Köszönöm a segítsèget!



2013. aug. 23. 10:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hiszti 15-16 hónaposan :-). Majd megtudjátok, mi az a hiszti, ha jön az igazi dackorszak :-).

Mindenesetre ne engedj neki, tényleg jobb nem tudomást venni róla!

2013. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mièrt kell fölkapni a vizet,hogy a mi gyerekünk (akinek már ennyi idősen hisztizik) itt tart! Ilyen selytetèst èrzek ki 1-2 válaszból! Akinek kèsőbb kezdi a gyerek az sincs lemaradva! Nem kell izgulni! Èn pl dudom milyen a hiszti! Láttam már gyereket felnőni! Ès ez az!!! Ha hiszi valaki ha nem!
2013. aug. 23. 15:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Nézd, 11-es, én elhiszem, hogy a dackorszak rosszabb lesz, de ettől még, amit a fiam csinál időnként, az hiszti. Hidd el örülnék, ha csak 2 évesen kezdte volna el, de nem így van. 9-es vagyok
2013. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!