Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlhordott baba. Volt valaki...

Túlhordott baba. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

24-voltam ki írva ,de már 22 én rózsaszines nyálkás víz jött tőllem, bementünk a kórházba,1 napig megfigyelés alatt tartottak, voltak fájások,de az a nagy még nem. Első babánk,az orvosok azt mondták hogy normális van amikor már piros szinű ami jön, NST- re járunk folyamatosan.Az orvosok azt mondják nem nyílok,és még a nyákdugo is ott van..

Nagyon félek,aggódom.A picur mozog ,sőt csuklik is.. Sokszor nyomja magát,olyankor nagyon kemény a pocakom,éjjel szinte nem is pihen a babám,egész éjjel kemény a pocakom,ahogy nyomja magát.. ... Köszönöm előre is a válaszokat. :-(



2013. aug. 25. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 2nappal hordtam túl.Fájásokra meg vérzésre keltem és mentünk a kórházba.A kicsi előző éjjel is mozgott végig.Én se tágultam,de mivel hajnal óta 3perceseim voltak,este adtak méhlazítót és meg is született a pici rá 1,5órára.Nekem kb 3x volt nst aznap,vizsgálat viszont nem sokszor,mert latex allergiám van és nincsen latex-mentes kesztyű a kórházakban,így mivel eléggé fáj ha hozzámérnek,így minimálisra csökkentették a dolgot.
2013. aug. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fiamat két héttel túlhordtam, és minden gond nélkül megszületett.
2013. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42. héten született a fiam. Minden rendben volt. Nyugi nem lesz semmi gond.
2013. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is 42. héten szültem, rendben lesz minden, ne izgulj!
2013. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túlhordás a betöltött 42. hét után van, neked csak terminustúllépésed van. A normál terhesség hossza 38-42 hét között van. Pár napon belül biztosan meglesz a babád.
2013. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam a 40+5. napon magától beindult a szülés, ne aggódj, még csak 1 nappal vagy túl.
2013. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi! Mozog a babád aktív az azt jelenti jól van.
2013. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Bocsi, de nem értem.
2013. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönom a valaszokat 24 re voltam kiirva es 26 an sikerult szules inditoval es infuziokkal vilagra hoznom a kislanyom.. puszi nektek
2013. szept. 16. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem sokat, hordtad tul a babát. Gratulálok
2022. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!