Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy az a szegény...

Igaz az, hogy az a szegény baba, akit sokat hagynak sírni, egy idő után leszokik a sírásról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 22:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Rövid és önmagáért beszél:


http://www.youtube.com/watch?v=aAMis5NOdG4

2013. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Na ez az a módszer, amit lehet,hogy ki "kellett" volna próbálnom, de nekem nem menne. 21 hónapos fiam olyan szörnyen alszik, hogy még mindig ébred éjjelente. Igazából nagy baja nincs, csak át akar jönni hozzánk, vagy csak úgy ki a kiságyból.

Több ismerősöm még baba korában megcsinálta ezt a sírni hagyós módszert. Szinte kivétel nélkül mindegyik azt mondta,hogy 3-4 brutális éjszaka után, nem ébredt meg a gyerek. Hát nem tudom! Én tuti nem bírnám hallgatni,hogy értem sír!

2013. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
A babák azért sírnak, mert szükségük van valamire, vagy mert valami épp nem jó. Tudják, hogy ha sírnak, segítséget kapnak. De ha sok sírás után sem jön a segítség, leszoknak a sírásról, mert elvesztik a reményt, hogy valaki majd jobbá teszi a dolgot. Szerintem ebből elég egyértelmű, hogy a kötődési problémák kialakulása nagyobb eséllyel lép fel.
2013. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hospitalizáció.
2013. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

A link zseniális! Köszönet!

Én biztos nem tudnám megtenni, hogy sírni hagyom 5-10 mp-nél tovább, egyszerűen nem megy. APA NEM HAGYJA, HOGY KIVEGYEM EZÉRT MUSZÁJ HAGYNI ORDÍTANI A GYEREKET??

1. Akkor az az ember nem apa, csak biológiailag.

2. Ott tépném le a tökeit, ha nem engedne be a gyerekemhez, vagy megverne, amiért bemegyek.

3. Ilyen hulladéknak nem is szültem volna, az életem sem kötöttem volna hozzá, ami alapján ilyen, azok a személyiségjegyek megvannak már a gyermek születése előtt.

Elnézést azoktól, akiknek az apja ilyen és érzékenyen érinti őket, ezt nem bántó szándékkal írtam, hanem azért, mert komolyan gondolom - ez csak az én véleményem.


Ranschburg ugyanazt üzeni a linkben, amit második válaszolóként kérdeztem! Már tudom, hová vezessem vissza a sok problémás embert.

2013. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
9-es Válaszoló, igazán sajnálom :(
2013. aug. 28. 19:52
 17/19 gyilokcica ***** válasza:
Hidd el, nem volt az olyan egyszerű helyzet. Nem pofonokról volt szó, hanem konkrétan félholtra verésről, rugdosásról, ablakot anyám fejével kitörésről... Sajna nem volt ilyen azelőtt, hidd el ő se ment volna hozzá, nem szült volna neki. Apám nem egy szimpla agresszív férfi, hanem egy elmebeteg.
2013. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ó gyilokcica, persze, így más a helyzet :( sajnálom :( és meg lehet szabadulni tőle? vagy azt sem?
2013. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 gyilokcica ***** válasza:
Meg lehetett nagy nehezen szerencsére. Azóta van egy másik családja, külföldön élnek, ha még élnek...
2013. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!