Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A család ottvan az újszülött...

A család ottvan az újszülött fürdetésénél?

Figyelt kérdés
és ki van ott?
2009. okt. 31. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol és mikor? Szüléskor? Nem nincs csak az anyuka, ha pedig alternatív szülés akkor apuka is.
2009. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
minden érdekel, mikor hazahozod vagy később
2009. okt. 31. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Itthon amikor hazajöttünk igen itt volt az anyukám ill a hugom (mivel ők amugy is a szomszédban laknak)ill a párom és én.Utána valmivel később jött az anyósom, akkor ő nézte.Majd amikor már a barátok jöttek akkor ők is megnézték.Sztem ebben nincs semmi rossz hiszen mindenki kiváncsi hogy fürdik egy kisbaba:)

Persze ez 1-1 alkalmat jelentett, nem volt mindennapos.

2009. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha attol felsz hogy hogyan kell furdetni,valassz ki vkit akiben megbizol(anyukad,baratno,vedono) , van tapasztalata es csinaljatok egyutt eloszor. Nem egy ordongosseg,majd ra jossz te is.Gyakorlatban:a baba hajlatait attorolgeted olajos vattaval meg a pelenkazon,majd johet a pancsi.Mivel a picik nem koszosak,nincs szukseg kulonbozo szappanokra(max gyogyszertari), a lenyeg hogy felfrissuljon a kis bore.

Mire gondoltal meg?

2009. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Apa mindig velünk van, és segít ha kell.

ha jön a család többi tagja, anyós, vagy anyumék, igen, meg szokták nézni, hogy fürcsizik-de ez egy-egy alkalom csak.

2009. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy az első fürdetés az az anyáé és az apáé. Legalábbis engem zavarna, hogy ott áll a rokonság, én is ügyetlen vagyok első alkalommal, hát még ha bámulnak. De én sem zárkózok el természetesen attól, hogyha majd nekem is lesz gyerekem, akkor ott legyenek a családtagok, barátok egy-egy fürdetésnél, de az elsőt szeretném kettesben a párommal.
2009. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nálunk se állt ott senki.minden máskor igen,de este a fürdetésnél senki nem volt ott csak mi.de nem is kérték,hogy megnézhessék,pedig ott lehettek volna,mi meg nem kértünk senkit erre.nem is bántam meg,jó volt ez igy.
2009. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk anyuék és nővéremék itt voltak az első itthoni fürdésnél,de elég jól ment egyedül is.másnap már csak férjem és én.
2009. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nálunk az első fürdetésnél csak a férjemmel voltunk.az én szüleim pár nappal késöbb nézték meg a pancsit, és segitettek tökéletesiteni a dolgokat :) anyósomékat nem szeretném behívni fürdetésre,szerintem ez kicsit intim dolog.legalábbis én annak érzem. :) annyira jó minden este apával 3-asban fürdetni a csöppséget.. :))
2009. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy alakult, hogy az első fürdetésné apa dolgozott, én egyedül fürdettem. Mivel mi majdnem 2 hetet kórházban voltunk, nekem ott már megengedték e csecsemősök, hogy mosdathassam, úgyhogy simán ment. utána mindenki jött elosztva, hogy lássa, 1-2 hét alatt lecsengett az egész, engem nem zavart, sőt örültem, ha jöttek babanézőbe.

11 hónapos fiúcska anyukája

2009. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!