Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik egy napotok pár...

Hogyan telik egy napotok pár hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

8 hós

Reggel 7 óra fele kel!

Összeszedjük magunkat(öltözés,mosakodás,peluscsere)

8-kor indulunk,visszük a nagyot az oviba.

Majd bolt bevásárlás,posta közben olyan 9 óra magasságába alszik a babakocsiban fél órácskát,előtte megiszik kb 150 ml tápszert.

Hazaérünk,ő a szőnyegen játszik,kúszik én főzök,mosok,takarítok mikor mit!Ha kész vagyok a háztartással akkor leülök mellé és játszunk!

Fél 12-kor ebéd:saját készítésű főzelék!

Délben alszik 2-3 órát!

3-ra megyünk a Nagytesóért az oviba!

Csavargunk a városban!Közben ő egy banánt vagy egy körtét elnyammog(már van 5 foga szinte csak darabosat hajlandó megenni)

Kb fél5-5 körül hazaérünk!Még játszunk kint az udvaron addig őt leteszem pokrócra(ha jó idő van ha nem akkor van kint is egy járókám abba teszem)

Itt késő délután már nem nagyon szokott aludni de ha délben keveset alszik akkor itt még alszik egy fél órácskát a babakocsiban!

kb fél6-6 fele bejövünk!

Bent megint játék én közben összedobok valami vacsit!

Fél 7 vacsi főzelék vagy tejpép.

7-fél8 fürdés!Együtt fürdettem a két gyerkőcöt a nagykádban!

8-kor 180-200 ml tápszer majd alszik!

Utánna a nagytesóval még mesézek egy kicsit majd megy ő is aludni!

A Kicsi még éjszaka 1-2x kel inni vagy cumi és kb 5-6 között hajnalban eszik 150 ml tápszert!


Nagyjából ennyi

2013. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hós: 6 körül kel, eszik (tápot), kicsit foglalkozok vele, átöltöztetem, majd amíg megkávézom, csinálom a dolgom, elvan a játszószőnyegen. 8 körül alvás, 9-10 körül megint kajcsi, utána elmegyünk boltba, ha kell, ha épp nem, akkor kicsi játszás együtt, én főzök, amíg ő elvan. És egész nap ez a sorrend. Fél 7 körül fürdés, 8ig játszás, akkor már itthon van apa is, utána alszik és nem kel csak reggel.
2013. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!