Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oktatott már ki kérdésednél a...

Oktatott már ki kérdésednél a válaszoló?

Figyelt kérdés
Nem szimpla,az ő látásmódja szerinti válaszra gondolok,hanem kioktatásra,méghozzá "kedves"módon.
2013. okt. 10. 15:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy igen,a babás témakörbe írtam direkt!
2013. okt. 10. 15:20
 2/15 anonim ***** válasza:
Még nem bár nem is igen kérdeztem sokszor. De ebben a témakörben ez mindennapos.
2013. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem sem, én is ritkán kérdezek. Téged Kérdező?
2013. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat,engem sem,csak szoktam mostanában olvasgatni,és eléggé előveszik szerencsétlen kérdezőt,pl egy kezdő anyuka,vagy akinek nincs segítsége és nem tudja megkérdezni senkitől a dolgokat,vagy épp én is voltam olyan helyzetben,hogy inkább előbb itt kérdeztem meg amire kíváncsi voltam,mielőtt a védőnőtől megtudakolom.Mert ugye első gyerek,és nem akarom,hogy hülyének nézzen..stb.

Na szóval értitek??

2013. okt. 10. 15:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Én oktattam már mást ki és nem gondolom,hogy ne lett volna igazam.Bár nem a kérdezőt,hanem az egyik hozzászólót.Ugyanis egy fiatal lány kérdezte mások véleményét arról,hogy olyan helyzetben megtartanák-e a babát.És egy kedves hozzászóló osztotta az észt úgy,hogy neki már 5 abortusza volt.
2013. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen, igen, ha nagyon bugyuta a kerdes.

Vagy pl most is ki lehetne oktatni téged, hogy a szabályzat ellenére rossz kategóriában tetted fel a kerdesedet....

2013. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Első hozzászólásomba írtam,hogy direkt a babás témakörbe szántam!
2013. okt. 10. 15:32
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hiába, akkor sem ide valo :) Látod, igy van ez. Ennyi kell a ki oktatáshoz :)
2013. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én erre azt mondanám hogy azért ebbe a témakörbe írtam, mert az ebbe a témakörbe tartozó kérdéseknél látom a kioktatást, tehát válaszolni a kérdésemre csak az adott témakörhöz hozzászóló válaszadók tudnak válaszolni!
2013. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért nem idevaló,ha odaírtam,hogy erre a kategóriára vonatkozó a kérdésem?:)
2013. okt. 10. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!