Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oktatott már ki kérdésednél a...

Oktatott már ki kérdésednél a válaszoló?

Figyelt kérdés
Nem szimpla,az ő látásmódja szerinti válaszra gondolok,hanem kioktatásra,méghozzá "kedves"módon.
2013. okt. 10. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez az egyéb temakorhbe valo, hiszen minden kérdésre lehet kioktató választ adni.
2013. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok moderátor, a célom csupán annyi volt, hogy megmutassák, minden kérdésbe bele lehet kötni es minden kérdezőt/válaszadót ki lehet oktatni, ha az embernek olyan kedve van. :)
2013. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem oktattak már ki. Megkérdeztem, hogy szerintetek sokat eszik-e a babám, leírtam hogy egy nap hogyan néz ki étel szempontjából és ebben benne volt az is, hogy egy nap maximum 4 babakekszet ehet a babám, tehát még csak nem is nassoltatom (azt viszont nem írtam oda, hogy a babakekszet szigorúan kaja után kapja desszertként). Ebbe belekötött az egyik válaszoló, hogy de ez igen is nassoltatás és miért nem adok neki egészségesebbet, mint a joghurt vagy a banán. Pedig nem is ez volt a kérdésem.

De én is kötöttem már bele válaszolóba, de csak mert idegesített, hogy osztja az észt, de helyesen azt nem tud írni. :)

Egyébként pedig kioktatni nem hiszem, hogy lehet kedvesen. Legalább is nem volt kedves, ahogy kioktatott az anyuka és én sem voltam valami kedves a másikkal.

Mindazonáltal én úgy gondolom, hogy a kötekedőket simán le lehet kezelni, ha nem veszed a szívedre nagyon! :)

2013. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!Ilyen választ vártam,nem olyat amit a fontoskodó moderátornak képzelő válaszoló írt :DD
2013. okt. 10. 18:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2013. okt. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!