Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltabb anyukák?

Tapasztaltabb anyukák?

Figyelt kérdés
A babám 3 hetes picit fájta pocija , espumisan cseppet adok neki, infacol annyira nem vált be, espumisantól nyugodtabb büfi puki is van tőle , de álmában sokat erőlködik és kaki viszont csak 2 szer van egy nap, előtte meg szinte minden pelusban volt , igazából nem sír csak aggódom hogy rendben van ez így? anyatejes amúgy, és ha meglázmérőzőm akkor meg van kaka... de hát azt sem lehet mindig, és ez 2 napja van mióta espumisanra váltottunk?
2013. okt. 11. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
NE lázmérőzd egyáltalán!!!Teljesen normális a napi 2 kaki,sőt az is normális lenne ha 2 naponta kakilna.A lányom,és a fiam is kb 2 hetes koráig napi 6-8x kakilt.Utána átálltak kettőre.
2013. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. de erőlködik huzogatja a lábát...
2013. okt. 11. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj olyankor segíteni neki, masszírozd meg a pociját, vagy kicsit fektesd hasra, hátha attól könnyebben tud durrantani.
2013. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napi két kaki teljesen ok. Az én lányom rekordja 8 napig nulla kaki, de neki nem fájt a hasa, egyszer csak telerakta a pelust.

Ha erölködik, de nem sír az is teljesen ok, max annyit tehetsz, hogy simized a pociját körkörösen az óramutató járásával megegyező irányba, biciklizteted a lábait, így meg tudod mozgatni a kis beleit és könnyebb lesz neki.

Ne aggódj, majd belejöttök! :D

2013. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én babám 3-4 naponta kakilt,hasfájós volt.Tornáztattam,maszíroztam nem használt.Bár nem akartam édes dolgot adni neki,de kipróbáltam a cukros kamillateát és használt.Nála nem volt gond az hogy a tejet tápszerrel kellett pótolnom,vizet is ivott és a kamillateát,de vannak babák akiknek annyira ízlik az édes hogy utána nehezen fogadják el a cicit (mert a cumisüvegért nem kell annyira megdolgoznia hogy jöjjön valami belőle),vagy a tápszert.Sokan dícsérnek egy cseppet,a neve Bio Gaia.A lázmérőzést akkor javasolják ha a baba igazán nehezen kakil,vagy amikor látni hogy nyom ugyan,de szegényke nem tanulta meg "hová nyomjon" csak erőlködik és a lázmérővel kell ingerelni.Nem biztos hogy az espumisan befolyásolja a széklet gyakoriságát,lehet attól is hogy változik a tej összetétele ahogyan változnak a baba igényei.
2014. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!