Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom hogyan tovább,...

Nem tudom hogyan tovább, segítség, más is volt ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kislányom, imádom nagyon jó kislány nincs vele semmi különösebb baj. Én viszont teljesen ki vagyok fordulva magamból, semmihez sincs kedvem, indulatos vagyok folyton levertnek, fáradtnak érzem magam. Reggel szó szerint pánikrohamot kaptam ahogy felkeltem és végigvettem hogy mit kell ma csinálnom és mindig ugyanaz van. Ki kellett mennem a kertbe mert azt hittem megfulladok.

Imádom a férjemet is, mindketten akartunk gyereket, most kinn élünk külföldön senki nincs a közelben, se rokon, se barát. Próbáltam barátkozni itteniekkel, de nem fogadnak be nem tudtam feloldódni teljesen.

Félek hogy megint jön egy ilyen pánikroham és rosszul leszek, és valami baja lesz a kicsimnek is.

Tudom, hogy orvoshoz fogtok küldeni, de nagyon szégyellem magam, mert konkrét bajom nincs, mindenünk megvan mégis pocsékul érzem magam.

Volt valaki aki átesett ilyenen? Hogy lábaltatok ki belőle?


2013. okt. 11. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam így, mikor felkerültem Budapestre egyedül. Kemény egy hónapig bírtam, és feleannyi fizetésért visszamentem vidékre. Azóta úgy érzem nagyon jó döntés volt ez részemről.
2013. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez az állapot már kb 2,5 éve tart. Néha jobb a helyzet, néha teljesen eldurran az agyam, de nálam rátesz még 1 lapáttal az is, hogy a férjem nem segít semmit. Én nem tudtam kilábalni belőle még...
2013. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Férjednek beszéltél erről? Neki vannak barátai ott külföldön, akikkel össze tudnátok néha jönni? Hátha akad köztük egy hasonló helyzetben lévő anyuka. Vagy esetleg ilyen babáknak való programok, mint a babaúszás, vagy hasonló, h ne minden nap teljen ugyanúgy, és esetleg barátokat is szerezz. Absz. át tudom érezni a helyzeted, pedig én nem vagyok külföldön. Kitartás!
2013. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos a lányom, már 8,5 hónapja vagyok hasonlóképp, egyenlőre esélyét sem látom, hogy javuljon a helyzetem.

Nálam az zavar leginkább, hogy mikor indulatos vagyok, akkor nem vagyok képes gondolkodni és ha úgy adódik, a gyereken vezetem le a feszültséget.

2013. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyereknél volt ilyen. Akkor az segített, hogy skype-n beszélgettem (írtunk egymásnak). Ezek számomra vadidegen emberek voltak, egy online játék kapcsolt akkor össze minket,de kizökkentett a monotóniából, újra emberek "között" éreztem magam.

Aztán ahogy telt az idő, egyre jobb lett. Érdekes, hogy nekem is ősszel jött elő.

Ha gondolod, írj rám privit, nekem is 11 hónapos a kislányom. :-)

2013. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!