Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek? Adjak neki...

Ti mit tennétek? Adjak neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

17 évesen terhes lettem.Mikor elmondtam a barátomnak,közölte,hogy vetessem el,mert ő nem akar gyereket.Nem tettem meg,mondta,hogy nem kíváncsi a gyerekre,ne számítsak rá.Élte tovább az életét,bulizott,csajozott és levegőnek nézett.Ennek ellenére elég sok pénzt kapok a családjától havonta,az anyukája néha meglátogatja a picit.

Nemrég volt egy elég sürgős dolgom és a néni,aki vigyázni szokott a fiamra,nem tudott jönni.Ezért a volt barátom anyukáját kértem meg és segített.Másnap meglátogatott minket a volt barátom.Tök hívatlanul,majdnem egy év után.Elmondta,hogy sokat gondolkozott és neki szüksége van ránk,megbánta,amit mondott és látni szeretné a fiúnkat.

Ez 2 hete volt és azóta naponta találkozunk,ma egész délután kettesben volt a picivel és nálam is próbálkozik.Nem azt mondom,hogy már nem szeretem,de ő inkább a bulizást,az utazgatást választotta akkor...

Attól félek,hogy ez a nagy gondoskodás nála megint csak ideig-óráig tart és akkor ugyanott leszünk,mint a terhességem elején.Ráadásul a fiúnk is hozzászokik és nem akarom,hogy őt is cserben hagyja.

Hagyjam,hogy újra az életem része legyen vagy szabjak ennek határt valahogyan?

18L



2013. okt. 12. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én adnék neki esélyt mert bevallóta hogy megbánta amit mondot a gyerekelvetetésel kapcsolatban. Úgylátszik megszólalt a lelkiismerete hisz az ö gyereke is.
2013. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!