Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák! Lehet egy...

Lányos anyukák! Lehet egy babafrizurás kérdésem?

Figyelt kérdés

Kislányom 11 hónapos, nagy hajjal született, de 5 hónaposan megritkult egy kicsit és fél évesen meg is nyírtam egy kicsit, mert a szemébe lógott már. Most megint a szemébe lóg, vettem neki babahajgumit, egész jól viseli. A gond az, h mereven előrefele áll a haja és nem tudom neki úgy hátrafésülni, h egy, vagy két pálmafába rendesen fel tudjam gumizni. Kicsit furcsán áll az a pálmafa. :) hátul a haja meg még nem olyan hosszú.

Anyós vett neki fejpántot, mondván ne húzzam a haját feleslegesen. Na de ha felteszem neki a fajpántot, úgy néz ki mint einstein, csak lánybaba kiadásban. :) mit csináljak, h ne álljon neki olyan mereven előre?



#Babafrizura
2013. okt. 26. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyél rá balzsamot hajmosás után, semmi baja nem lesz, én is tettem a lányom hajára, mert gyűrű göndör volt, és nem tudtam kifésülni. A te balzsamodb tehetsz rá.

Vàgj neki fufrut ha annyira durva a haja, s akkor nem lóg a szemébe, hátul meg növeszted neki

2013. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csattal is el tudod igazítani a haját, már ha hagyja...
2013. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csattold el! Az én kislányomnak is csak a csatt vált be annyi idősen. Most már 2 éves, gyönyörű derékig érő haja van.
2013. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aranyos kiscsaj, mert hagyja magát, de a csat sajna kicsúszik a hajából, ahogy játszik (úgy áll fel a kanapé mellett, h belefúrja a fejét). Az egy pálmafa eddig bevált, de férjem egyszer meglátta és nagyon nem tetszett neki (azt mondta, olyan mint egy bohóc). A két pálmafa bejött neki is, de olyan furcsán dülöngélnek, mint ha be lennének rúgva, pedig realtíve szorosra húzom neki.

Megpróbálom a balzsamot majd, de aztán a vége lehet, h még is frufru lesz. Pedig olyan szép homloka van, kár lenne elrejteni.

Ment mindenkinek a zöld pacsi! :)

2013. okt. 27. 01:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyén néz ki a pálmafa minden gyereken,abszolút nem aranyos az,olyan,mint a pincsiknek...Teljesen felesleges felfognod.Elöl vágd neki,ne lógjon a szemébe és ennyi.De akkor is a fejpánt a legjobb,mert a gumi húzza a fejbőrét,a csattot meg kiszedheti és lenyelheti.Enyémnem is hosszú a haja születése óta,rengeteg is van neki.1éves és már 10centit minimum vágtam neki születése óta.
2013. okt. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!