Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, hogy van életünk a...

Miért baj, hogy van életünk a kislányunk születése után is? Ez miért zavar másokat?

Figyelt kérdés

Fél éves a kislányunk.A terhességem alatt sokszor hallottam,hogy "na,majd a baba születése után más lesz minden,nem fogunk folyton barátokhoz járkálni és hozzánk se fognak folyton jönni,mert hulla fáradtak leszünk,kedvünk sem lesz semmit csinálni","a baba miatt meg kell tanulnom főzni" és semmire nem lesz időnk.

De nem ez történt (szerencsére),ugyanúgy eljárunk mindenhova,a pici is imádja a társaságot és nem érzem,hogy folyton kimerültek lennénk.

Viszont többen mondták,hogy nem normális,hogy másra bízzuk a lányunkat (párszor vigyáz rá egy néni,akit több barátunk is ajánlott) és hogy sose vagyunk itthon.

Pár családtagunk is próbál beleszólni ebbe,de nem értem,hogy miért baj,hogy nem a 4 fal között ülünk és nézzük egymást.

És folyton megkapom,hogy "fiatal vagyok,majd változik ez",de szerintem nem a kortól függ,hogy ki hogy neveli a gyerekét.


2013. nov. 10. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja,és még annyit, hogy szerencsére nem vagyunk egyformák. Szép lenne, ha az állatkertben is csak oroszlánok lennének. Van, aki igényli, hogy kimozduljon, valaki élete más. Ez így van jól :)
2013. nov. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

Kedves utolsó, nincs azzal semmi baj, hogy tanulsz a baba mellett, sőt, nagyon dicséretes dolog. Természetesen azzal sincs semmi baj, hogy mentek a nagyszülőkhöz, vagy kirándulni stb.

Én azt sem ítélem el, amikor valaki rendszeresen lepasszolja a gyerekét, hogy eljárjon bulizni, vagy wellness hétvégékre romantikázni a párjával, bár az ilyesmivel nem értek egyet.

Nekem csak azzal van problémám, hogy a bulizós anyukák szerint nincs élete annak, aki nem keresi az alkalmat arra, hogy megszabadulhasson a gyerekétől, aki örül, ha a családjával töltheti az idejét és így érzi jól magát az egész család.

2013. nov. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyet értek!
2013. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!