Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is beleszólnak mások...

Másnak is beleszólnak mások (szomszéd, anyós, boltosnéni), hogy hogyan neveljék a gyermeküket?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoznak. Esélytelenül.
2013. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem még sosem szólt be senki.
2013. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bepróbálkoznak néha, de én nem hagyom. Meghallgatok mindenkit, és minden jó tanácsot, de vagy úgy csinálom, vagy nem.
2013. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szóltak be sosem
2013. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szólt még be senki. Anyukám mondta párszor, hogy én túl elnéző vagyok a gyerekkel, mert ő bizony keményebben fogott minket anno. Szerinte túlzottan alárendelem magam a kicsinek. Viszont emellett meg azt mondja, az én fiam a kedvenc unokájuk, és bármikor szívesen vigyáznak rá, mert kedves és szófogadó kisfiú.
2013. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A boltosnéni kizárt, esélye sincs.

A szomszédoknak szintén 3 év alatti gyerekeik vannak, úgyhogy vak vezetne világtalant. :) Az esetleges problémákat megbeszéljük, legfeljebb közösen jutunk valamire, vagy nem.

Anyós próbálkozik,de leszerelem. Ketten neveljük a gyerekeinket, én és a férjem. Ha tanács kell, kérek, de beleszólást nem tűrök.

2013. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Volt már rá precedens,de soha többé nem tették miután elmagyaráztam nekik,hogy a saját dolgukkal foglalkozzanak.

Amúgy is utálom,ha beleszólnak a dolgaimba,akármilyen téren is...

2013. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ikreim vannak, úgyhogy elég sok vadidegen ember gondolja úgy, hogy okvetlenül a tudomásomra kell hoznia azt, hogy mik az ikernevelés szabályai. A többségnek természetesen nincsenek ikrei.

Pl. Egyforma ruha vagy különböző, egy ovis/sulis csoport/osztály, vagy külön, egyforma törődés vagy igény szerinti stb.

Mindenről van véleményük, pedig a többség azt sem tudja miről beszél.

2013. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
csak annak,aki hagyja.nem kell odafigyelni-arra az emberre halgass,akiben bizol
2013. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még erre példa a 7 év alatt. Igazából olyan furcsa, amikor azt hallom valakinek beszól a szomszéd vagy a boltos. Annyira hihetetlen. Mert még mamáktól eltudom képzelni, de kívülállóktól olyan furcsa. Mint ahogy én sem szólok senkinek be.
2013. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!