Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az ágyról. Mi van ha...

Leesett az ágyról. Mi van ha nem viszem kontrollra?

Figyelt kérdés

/tudom, hogy hülye vagyok, csak ezért ne írjatok/

Miután kisírta magát, már vigyorgott. A szeme nagyon bedagadt, de egy fél óra múlva le is húzódott. Voltunk ügyeleten, röntgent csináltak, azt mondták figyeljük és ha gond van menjünk vissza, egyébként 2 nap múlva kontroll.

Az alapján, ahogy megvizsgálták ez szerintem annyiból állna, hogy 3-4 óra hosszás várakozás után megkérdeznék - jól van-e a gyerek. Pont úgy viselkedik, mint máskor, nem is fájlalja semmijét.

Egyébként visszavinném, de a várakozás miatt vacilálok rajta a zsúfolt rendelőben. 6 hónapos. Ölben, hordozóban ennyi idő kényelmetlen neki.

Mit csinálnátok?


2013. nov. 14. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Felhívnám a gyerekorvosunkat, és kikérném a véleményét.

Neked is ezt javaslom, amúgy jobbulást a picinek!

2013. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
3-4 óra nekem megéri, ha a gyerekemről van szó. Megoldanánk a várakozási időt, de én nem hagyok ki orvosi kontrollt.
2013. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Vissza vinném, nem is kérdés!

Nem vagy orvos, nem tudod nincs-e valami belső baja!

Felelőtlen vagy ha nem viszed vissza!

2013. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd fel a gyerekorvost. Ha véletlenül mégis gond lenne, magadat okolnád. Ha beszélsz az orvossal, legalább megnyugodhatsz, anélkül, hogy a fél napodat ott töltenéd a kicsivel.

Egyébként nem vagy hülye, bárkivel előfordul, elég egy pillanatra elfordulni...

2013. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is vidd vissza inkább. Te is megnyugszol, ha azt mondják, semmi baja. Később meg esetleg azon rágódnál, hogy miért nem vitted vissza. Ki fogja bírni a várakozást. Időpontra egyébként nem tudnátok menni?
2013. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is lefordult már az ágyról sajnos... :-(


Szóval! A sima gyerekorvoshoz vidd vissza, mond meg mi történt és hogy szeretnéd ha ő is megnézné minden rendben van-e.

Igazából ami a lényeg, hogy figyelmes-e mosolygós mint szokott, nem nyugtalan, hogy nem hányik-e, a szemével követi a kezed stb. És hogy nem nagyon aluszékony-e.

Ne én itt voltam meglőve mert az én fiam alapból nagyon jó alvó, sokat alszik és most akkor hogyan döntsem el hogy aluszékony-e. Állandóan vizsgálgattam.

Nagyon meg voltam ijedve.

2013. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kontroll röntgen kell, létezik törés, ami csak 2-3 nappal később látszik. MINDENKÉPP (!!!) vidd vissza, és örülj, hogy alapos az orvos. EZ a kisebb macera egyébként, itt (ahol a férjem orvos) bent is tartották volna.
2013. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp visszavinném, jobb félni, mint megijedni.
2013. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!