Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kellett volna tennem?

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Kisfiam ovijában nincs túl nagy hely a folyósón és ki is van írva,hogy nem lehet bevinni babakocsit.Ma pont úgy jártunk,hogy mentem érte és pont elaludt a kistesó,nem volt szívem felébreszteni és betoltam kb 2 percre.Persze rögtön szóltak,hogy anyuka nem lehet betolni a kocsit,mert nem férnek el tőlünk(amúgy elfértek,igaz kicsit szűkösebben),én meg ugye mondtam,hogy pont elaludt a kicsi és nem akartam kint hagyni,mert bárki eltolhatja,egy idegen bejön az udvarra,hallottunk már ilyet,hogy csak fél percre anyuka beszaladt,mire kijött a gyerek sehol.Fel kellett volna ébresztenem?Most kicsit rosszul érzem magam,nem szeretem a konfliktusokat.
2013. nov. 14. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nagyon helyesen cselekedtél,ne hagyd kint a babád!Aki meg beszól mond neki hogy 1 perc és már mentek is és egyik füleden be a másikon ki!
2013. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!