Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összecserélt gyermekek, te...

Összecserélt gyermekek, te mit lépnél, ha veled történne?

Figyelt kérdés

A minap láttam a tv-ben hogy összecseréltek 2 csecsemőt, ez ihlette a kérdésemet.

Mennyi az az idő, amíg még te is visszacserélnéd a sajátnak hitt gyermeket? Mert őszintén szólva, nekem itt a másfél éves kisfiam, ha valaki azt mondaná, hogy nem az enyém, én akkor sem adnám vissza soha senkinek, bele is pusztulnék.

Azok a picik 3 hónaposak voltak, de én már akkor is nagyon kötődtem a kisfiamhoz, nagyon nehéz döntés lehet ez.

Ti mit tennétek?



#összecserélt
2013. nov. 28. 08:29
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igen, a karszalag miatt, de amúgy a kérdés fő része (amire igen kevesen válaszoltak) az lett volna, hogy visszacserélnétek-e, és meddig? Ha egyáltalán megtennétek..:)

Filmekben is láttam már, teljesen mindegy honnan jött az inspiráció, csak épp ez a híradós dolog juttatta eszembe..:)

2013. dec. 4. 14:01
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit tennék.

az agyam/eszem azt mondaná, hogy a vérszerintit akarjam felnevelni, a szívem viszont biztos, hogy akarná az addig nevelt cserebere babát is. Kettőt viszont biztos nem nevelhetnék... De ezt is csak pár hónapig. Ha pl 1-2-3-5-10évesen derülne ki a csere, akkor biztos, hogy akarnám azt a gyereket, akit addig én pelenkáztam-etettem-altattam-vigyáztam álmát- ha beteg volt- aggódtam- örültem neki... stb. MInden élményt, mindenörömet, boldogságot, bút-bánatot- minden mérgelődést, hisztit- minden emléket akarnék vele, de hogy tudnám, hogy az én vérszerinti gyerekem másnál van, az is nagyon zavaró tényező lenne. Talán amit írt valaki, hogy egymás mellé kéne költözni, az jó megoldás lenne.

Lehet rajta gondolkodni, de az adott helyzetben nem tudom hogy döntenék.

2013. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Talan attol fugg, hogy mikor derulne ki. Fiam most 4 honapos de mar ot sem adnsm senkinek. Amikor en etettemn en virasztok mellette. Ha 2 2 heten belul kiderulne akkor lehrt. Most lrhet hulyesg de szerintem nem biztosd hogy tudnek igy ahoz a gyerekert kotodni.
2013. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utoldo vslaszolo vsgyok persze a gyereknek sem lenne mindegy. A lanyom 3 eves de o is hozzank kotodik sot a fiam is. Szerintem ez csak max 1 honapig ferne talan bele.
2013. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!