Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először egyedül a babátokat?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz, amikor először el kell mennem itthonról néhány órára, max. 3-4 óra (suli miatt), és 6 hónapos, amikor vizsgázom, az nem tudni meddig tart, ha szóbeli. Alapvetően szoptatom, de alkalmanként kapott már lefejt tejet üvegből is (mert apa is etetni akarta). Ez nagyon korai lesz neki, vagy belefér? Első baba, és nem akarok neki rosszat. Apukájával nagyon jó kapcsolatban vannak, szó szerint mindent meg tud csinálni és szereti is gondozni. Sokat tud itthon lenni, összeszoktak. Ő vigyázna rá, amíg én távol vagyok.
2013. dec. 5. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is 1 hetesen hagytam ott anyukámnak 1,5 órára, muszáj volt elrohannom melltartót venni.

4 hónaposan simán hagyd ott az apjával. Ő is a szülője.

2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Holnaputan lesz 6 hetes. kb 2 hetes koratol heti 1-2x hagytam ket szopi kozti 1-2 orara apaval, vagy anyukammal. 3x orvoshoz kellett mennem, 1x bevasaroltam (haztartasi), 2x melltartot mentem venni (szoptatas miatt). 1x pedig zumbaXfmmm
2013. dec. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Először a hathetes kontroll idejére hagytam a nagymamákkal, utána pedig heti egyszer elugrottam egy-két órára vásárolni. a kisfiam nagyon jól viselte, azóta is rábízhatom bármelyik nagyira. Hat hónapos volt, amikor a húgom vidéki esküvőjére mentünk, az ország másik végére. Anyósom és a sógornőm voltak vele, nagyon jól szórakoztak mindannyian. Meglátod, majd te is igényelni fogsz egy kis kikapcsolódást, és jó, ha minél hamarabb megszokja, hogy mások is vannak vele. De kétségtelen, apuka a legjobb megoldás, főleg, ha ilyen ügyes!
2013. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi ez az idióta megfogalmazás, hogy "egyedül"??????
2013. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazad van, tényleg idióta megfogalmazás volt, mert nem egyedül hagyom,hanem az apjával. Helytelen szóhasználat, de tegnap este eléggé fáradt voltam már, szóljon ez mentségemül.
2013. dec. 6. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!