Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivennéd/kivetted már a...

Kivennéd/kivetted már a babádat autóban az autósülésből menet közben, mert nem bírta? Vagy ez inkább felelőtlenség?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz?

2013. dec. 8. 22:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Azzal segítesz a gyerekeden, hogy ne sírjon, hogy kiveszed a biztonsági ülésből és ezáltal veszélynek teszed ki? Hát gratulálok. Nem szoktam hagyni sírni én sem, de olyankor félreállunk egy parkolóba vagy valahova.
2013. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%
amikor 1000 km -nél tartottunk az 1200 km-es útból igenis kivettem, mert már nem bírt megmaradni. Ráadásul a kis gerincének is jobb volt, hogy a kezemben kicsit elfektettem és így kiegyenesedhetett, ez volt az első útja rendes gyerekülésbe addig mindig hordozóban volt utaztatva (30-40 km-eket) Ekkor volt 9 hónapos.
2013. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben be kell ütemezni egy megállót, ha a gyerek nem bírja ennyi ideig, nem az öledben utaztatni.

De ez a te döntésed, úgy csinálod, ahogy akarod. Ettől függetlenül nem kell mást is ilyen badarságra biztatni.

2013. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Menet közben nem szabad kivenni! Nagyon veszélyes lehet! Bármikor történhet valami, és belegondolni is rossz milyen következményei lehetnek annak, ha nincs bekötve! Próbáld elfoglalni, lekötni valamivel. Nálam mindig van a kocsiban játék, vagy lehet neki énekelni, simogatni, stb. Ha nagyon nem bírja, inkább álljatok félre pihenni!
2013. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!