Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért érzem igy?

Miért érzem igy?

Figyelt kérdés

3 honap mulva leszek 18 de ugy érzem hogy már vállalnék gyereket, vágyok rá

párommal élek és dolgozom is. nem vonz hogy állandoan bulizzak, hanem.már babáznék, hogy én tanitsam meg járni beszélni és a tobbi dologra



2013. dec. 17. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Sosem voltam az a nagyon bulizós tipus. Végül 26 évesen szültem. Akkorra lett meg minden feltétel, ami nekem fontos. Egy viszonylag biztonságos háttér tehát munka. Ami pedig a legfontosabb a megfelelő férfi mellettem. 10 éve vagyunk együtt, 5 éve vagyunk házasok. Kisfiam 5 éves lesz februárban.
2013. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális dolog, minden ember más, mindenki másra vágyik. Én is mindig családra vágytam, gyerekekre. A Párommal már óvodában is egy csoportba jártunk, 14 éves korunk óta vagyunk egy pár. 22 éves vagyok és van egy 1 éves lányunk. Mindig erre vágytam, nem is lehetnék ennél boldogabb.
2013. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!