Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt? Meddig...

Miért csinálja ezt? Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek, mert én lassan megőrülök!!! A kisbabámat ringatva altatom, és ezzel semmi gond. Amikor már félálomban van ellazulva, beteszem a kiságyba. Ahogy leér, elkezd sírni. Felveszem, kezdjük újra. Ma 1 órája csináljuk ezt!!!! Most otthagytam, épp üvölt, nekem az idegeim pengeélen táncolnak, üvölteni lenne kedvem! Álmos, mert látom rajta, ahogy kiveszem, már teszi a kis fejét a vállamra, de amikor leteszem, szinte csak megmozdítom, már kezd sírni. Nem mondhatja senki, hogy nincs hozzá türelmem, mert tényleg 1 órája megy ez a játék, de egyszerűen nem bírom ár tovább!!!
2013. dec. 17. 11:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
9 hónapos.
2013. dec. 17. 11:12
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Engem most itten meg fognak kövezni és lepontozni, de nem érdekel. Szerintem tedd le és egy 2-3 percig hagyd sírni. Nálunk ez mindig beválik, mert végül egyszer csak csend van és már alszik is. De tényleg csak pár perc.
2013. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hagytam, ki is mentem, de ő nem hagyta abba... végül kivettem az ágyból. most itt magyaráz.. nem tudom, mi lehet. lehet, hogy lassan átáll a napi egyszeri alvásra? olyan összevissza alszik mostanában. van, hogy egyszer, van, hogy kétszer..
2013. dec. 17. 11:22
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Mennyi idő után próbálod lerakni? A babáknak kell 20perc amíg mély alvási szakaszba kerülnek és elvileg akkor már nem kel fel ha leteszed.
2013. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a fogzáskor volt ilyen, amikor még nem tört át a fogacska! Nem tudtam letenni, csak ölben érezte jól magát! Aztán egyszer csak vége lett! Sokszor az is segített, hogy bekentem az ínyét, és mire elcuppogott a Dologélen, addigra el is aludt. Próba, szerencse.. Kitartás!
2013. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem várom ki a 20 percet.. de máskor sem vártam, és működött. Na, akkor lehet, hogy a foga lesz? Fent már majdnem kint vannak a kis fogai, teljesen fehér az ínye, de még nem jött ki..
2013. dec. 17. 11:32
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia 4-es vagyok. Ja azt nem írtad, hogy jön a fogacskája akkor persze, hogy nem megy simán :-) A 20 percet azért írtam mert nálunk alapjáraton csak ennyi idő után lehetett lerakni mindig különben ugyanaz volt a műsor mint nálad. Fogzásnál próbáld meg bekenni dentinoxxal, elzsibbasztja neki arra a kis időre amíg el tud aludni rendesen, vagy ami még nekünk bevált a chamomilla ch15 golyócskák. Ha nagyon gáz a helyzet estére a Viburcol kúpot szoktam adni attól tud aludni éjjel.
2013. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Hát szerintem meg már majdnem késő...Már bocs de 15 kg-osan s ringatni fogod?Én első lányomat elrontottam nem ringattam hanem mindenféle eszköz bevetésével altattam majd letettem és még ma is altatni kell közel 5 évesen.Kicsi fiamat leraktam ha sírt nem kaptam ki,nem ringatom,hanem megsimogatom otthagyom ha sír visszamegyek.Legtöbbször gond nélkül elalszik,ha nem akkor sír de tartom magam ehhez.Mindig akkor teszem be a kiságyba ha már nyöszörög hogy álmos,segítségül hívom a cumit.Ha nem kell neki már kiköpi és nem kéri vissza.Talán neked sem késő még áttérni,bár könnyebb lett volna ha az elejétől így csinálod.Mondom ezt úgy hogy az elsőnél én is elrontottam az alvást.
2013. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem szokott gond lenni azzal, hogy ringatom. Nem kell hozzá sok, és amikor félálomban van, akkor teszem le. Olyankor kicsit még forgolódik, vagy nem, és már alszik is. Normál esetben az egész procedúra kb. max 10 perc. De most ez valami őrület... kiszámíthatatlan. És nyilván nem fogom 15 kilósan is ringatni. Amint érteni fogja a meséket, szeretném úgy altatni, vagy úgy, hogy magam mellé veszem.
2013. dec. 17. 11:45
 10/20 anonim ***** válasza:
ha jön a foga, akkor ez sajnos inokolhatja a nyugtalanságot és hogy nehezen alszik el. én néha egy-másfél órán át altatom (nem ringatom, mellé fekszem) és még így sem garantált,h utána nem ébred fel egy félóra elteltével. hogy meddig lehet bírni? nehéz, de muszáj. tréningezd magad, h legyen türelmed, mert egy kisgyerekhez sok kell. a dologél, stb nagyon hasznos tud lenni ebben a helyzetben, bár nyilván nem csodaszer. én is használom, érezhetően segít. én nem tanácsolnm, h ne ringasd és hagyd sírni, nem lennék a gyereke annak, aki így csinálja. egy gyereknek szeretet, meghittség kell, valószínűleg fájdalmai vannak és ahelyett, h az anyukája megnyugtatná, inkább megérteti vele, h aludjon egyedül sírdogálva az ágyában, mert ő ugyan fel nem veszi. nem is értem, h sokan alig várják, h gyerekük legyen, aztán ha megszületett, mindent megtesznek, h lefeszegessék magukról. szerintem ez nagyon lelketlen dolog.
2013. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!